נופר חורי

נופר חורי, מנהלת ידע ומאבחנת ארגונית באי"מ הדרכות. בעלת תואר ראשון במדעי ההתנהגות (פסיכולוגיה, אנתרופולוגיה וסוציולוגיה) מאוניברסיטת בן גוריון בנגב. נופר אוהבת לקרוא, ליצור, לטייל, לרקוד ולבשל. לנופר תחומי עניין רבים ואחד מהם הוא משחקי חברה מציאותיים רבי משתתפים ומרובי משימות. המטרה המרכזית של אותם המשחקים היא הוצאת האנשים מהמרקע, מהנייד ויצירת אינטראקציה אמיתית וממשית ביניהם.

נופר חורי

תחומי פעילות ושירותים

ניהון ידע, ניהול פרויקטים, אבחון ארגוני ועיגון תהליכי השינוי והשיפור לכדי תורה סדורה בספר חברה של הלקוח. במסגרת תפקידה מבצעת ראיונות אבחוניים, עיבוד וניתוח תהליכים, נהלים ונורמות ארגוניות וכמובן מלווה את תהליכי השינוי הארגוניים המבוצעים עבור ואצל הלקוח.

ידע וניסיון

נופר חורי ממשיכה את לימודי הפסיכולוגיה לתואר שני עם התמחות בנוירופסיכולוגיה שיקומית-קלינית. את התואר הראשון בפסיכולוגיה סיימה במחלקה למדעי ההתנהגות באוניברסיטת בן גוריון בנגב (2014). התחום שהכי מעניין את נופר חורי הוא הנוירופסיכולוגיה, כיצד מבנה המוח ותפקודו משפיע על התנהגות אנושית. מדובר בתחום שקרוב מאוד לתחומים רפואיים כמו נוירולוגיה ופסיכיאטריה. אחד היישומים של מחקרים מתחום זה מסייעים בהנדסת אנוש וחקר ביצועים.

התעניינותה של נופר בנפש האדם החלה עוד בתפקידה הפיקודי בשירותה הצבאי בחיל האוויר. נופר שירתה כמפקדת במערך הבקרה והייתה אחראית לתכנון בקרה ומימוש תוכנית העבודה של מחלקתה. בתפקידה זה נחשפה להתנהגות האנושית במצבי קיצון ולחץ. עם שחרורה החלה לעבוד כסלקטורית במחלקת הביטחון ברשות שדות התעופה, תפקיד אשר חייב אותה לתת תשומת לב יתרה לניואנסים הקיימים בהתנהגות האנושית והגביר עוד יותר את עניינה בנושא. אלה היוו נקודות חשובות בבחירת תחום הלימוד באקדמיה.

כבר במהלך התואר הראשון החלה נופר להתנדב במרכז לבריאות הנפש בבאר שבע במחלקת היום והחלה לרכוש ניסיון מעשי בתחום לימודיה. נופר חורי המשיכה ועבדה כמדריכה שיקומית בדיור מוגן למתמודדים (תשושי נפש) וממשיכה גם היום את העמקת הידע בתחום בריאות הנפש. היום נופר גם עובדת במרפאה המתמחה בהפרעות קשב וריכוז בילדים. נופר חורי עובדת לצידו של נוירולוג ילדים בפיענוח מבחני הקשב וריכוז של אותם הילדים.

עוד בטרם סיימה את התואר הראשון החלה את דרכה באי"מ הדרכות, בהתחלה בעבודת אבחון קטנות, בביצוע תצפיות לאחר מכן ראיונות אבחוניים והיום היא עוסקת בניהול פרויקטים, אבחון תהליכים, שיפור השירות ועוד.

נופר חורי