שארפלייט טכנולוגיות

גלו עוד...
שארפ לייט

תיאור

חברת שארפלייט טכנולוגיות בע"מ הינה חברה שמייצרת מכונות חשמליות ומכשירים לרפואה האסתטית. מכשירים שמסירים שיער, מצרים היקפים, מעלימים צלוליט, מטפלים בקמטים, אקנה, כתמי שמש, נזקי עישון, מיצוק העור, הצערת עור ועוד. חברת שארפלייט לא רק מייצרת את המכונות אלא גם משווקת אותם ברחבי הגלובוס. לשארפלייט טכנולוגיות לקוחות ברחבי העולם אשר רוכשים ממנה את המכשירים לתעשיות היופי והאסתטיקה הרפואית ואף מקבלים ליווי מקצועי, תמיכה טכנית ושאר שירותים כדי להפעיל אותם בצורה המיטבית. גם בישראל חברת שארפלייט טכנולוגיות פועלת, משווקת ומוכרת את מוצריה ומכשיריה. לחברת שארפלייט יש טכנולוגיה מתקדמת המשלבת בין מספר שיטות ובכך מצליחה לסייע לציבור העוסקים ברפואה אסתטית בהשגת התוצאות, זאת ללא כאב, ללא צורך באלחוש או הרדמה, מבלי שיש תהליך פולשני ובמספר הולך וקטן של טיפולים.

חברת שארפלייט מייצרת את המכשירים של רשת 4MP הידועה כרשת הקוסמטיקה של ישראל. לרשת 4MP יש את טיפולי הסרת שיער המהפכניים שאינם דורשים שינוי אורחות חיים כמו ויתור על הבילוי בים וחשיפה לשמש, באמצעות הטכנולוגיה המשולבת ניתן לטפל במגוון סוגי העור והשערות וכמובן בעור כהה ושזוף. בנוף לכך המכשיר והטכנולוגיות המתקדמות שבו מאפשרים מגוון טיפולי גוף.

הצלחות החברה

חברת שארפלייט טכנולוגיות בע"מ פנתה אל אי"מ הדרכות לביצוע תהליך נכון ובריא של הערכת עובדים. החל מייצור השאלונים שיחולקו הן לעובדים והן למנהלים, דרך אופן הביצוע והמילוי, הניתוח ועד סדנה לפיתוח מנהלים שעסקה באופן ביצוע הערכת עובדים בתפיסה החדשה וגם בפגישה עצמה שבה מתקיימת הערכה פנים מול פנים, המנהל עם כל עובד ועובד שלו. הרעיון בבסיס היה שמטרת הערכת העובדים הוא גם להעריך את החברה כולה, את פועלה, את דרך התנהגותה, את האקלים הארגוני, התקשורת הבין אישית ועוד. הופנם על ידי צוות המנהלים שהערכת עובדים אינה רק מתן ציון לעובדים אלא הזדמנות אמיתית לגרום להנעה פנימית, למוטיבציה בארגון שהינה אמיתית וחיובית, לאתר את חסמי הצמיחה או כשלים המובנים בארגון ולהצליח לפצח אותם ולתת מענה שיהווה מנוף לצמיחה. לא די בניהול ביצועים או בניהול שינויים יש להבין ולהפנים את ליבתה של עבודת המנהל – טיפול בבני אדם, הנעתם קדימה, הצבת חזון מטרות ויעדים יצירת אקלים ארגוני חיובי ומאתגר. גם בחברת שארפלייט דאגנו באי"מ הדרכות שהסדנאות והתכנים יכתבו מתוך שפתו של הארגון וממקרים ואירועים שהמנהלים והעובדים חוו. זאת במטרה שהסדנאות, הייעוץ והליווי יהיו תמיד ברי ביצוע, יישומיים וישמשו את צוות המנהלים והעובדים בדרך לשיא הבא.לשארפלייט הגענו לאחר שפעלנו עם חברות בת וחברות אחות שלה: רשת 4MP ורשת אמריקן לייזר.