המלצה מד"ר אודי יוגב

dr udi yogev recommendation

המלצה מד"ר אודי יוגב על פועלנו במרפאתו:

"דבר בלימודי רפואת השיניים במשך 6 שנים ועוד מספר שנות התמחות, לא הכין אותי לניהול מרפאה כעסק.

נזקקתי לעוד מספר שנים לא מעטות של עבודה על מנת להגיע להכרה כי יש צורך בגורם חיצוני, מקצועי ואמין אשר יתערב, ישפיע, ויכוון אותי ואת צוות העובדים, במגמה לטייב ולייעל את העשייה הניהולית.

השיפור המשמעותי בשורת הרווח הכספי, כמו גם הדרך המרתקת אותה עשינו ואנחנו עדין עושים, יחדיו, ראויים לתודה ולהערכה רבה,

ובכוונתי להמשיך ולהיעזר בשירותיהם של אהד גניאל וצוותו גם בעתיד."

ד"ר אודי יוגב

לקריאה על מרפאת ד"ר יוגב

זאת ההמלצה מד"ר אודי יוגב על תהליך הייעוץ העסקי והארגוני במרפאתו, שהיום הינה מרפאת מומחים ע"ש ד"ר אודי יוגב.

פשוט ללחוץ לקריאה על ייעוץ למרפאות שיניים.

במרפאת המומחים ע"ש ד"ר אודי יוגב בוצעו שני תהליכים. התהליך הראשון היה הטמעת ניהול לפי ערכים בשיטת אימ. שהחל באבחון ארגוני ועסקי, ממנו קיבלו ד"ר אודי יוגב וטלי יוגב, דו"ח המלצות. לאורו בוצעו השינויים הארגוניים והעסקיים. גובשו נהלי עבודה, תהליכי עבודה, נוחאות מחיר (תהליכי המחרה), מדיניות הנחות, פרוטוקולי עבודה ועוד. הוטמעו כלי ניהול ומערכי מדידה ובקרה לשיפור ביצועים.

תהליך זה הצליח וכשהסתיים החליט ד"ר אודי יוגב להיכנס לתהליך נוסף, שיכין את המרפאה לפרישתו. הרעיון היה להכניס רופאים מומחים צעירים שיבנו את עצמם במרפאה ואט אט אודי יוריד את שעות העבודה שלו עד לפרישה. הוא יישאר מנהל רפואי ויעסוק בתיכלול וניהול רפואי. תהליך זה החל, במהלכו נבחרו שני רופאי שיניים בשנים האחרונות להתמחותם. תחילה נשכרה רופאת שיניים מומחית לרפואת ילדים ולאחריה רופא שיניים מומחה לרפואת חניכיים (פריודונטיה). כמה ימים אחרי בחירתם, ד"ר אודי יוגב, נהרג בשעה שעשה את הדבר שהכי אהב, רכיבה על אופניים. זוגתו לחיים, טלי יוגב, החליטה שהמרפאה היא מפעל חייב ולקחה על עצמה את המשך התהליך. היא שבה לניהול המרפאה וביחד המשכנו לבחור את הרופאים שיעבדו במרפאה הכה מיוחדת שאודי וטלי הקימו. היום במרפאה עובדים 5 רופאים מומחים ועוד רופאי שיניים כלליים. הם מעניקים את כל קשת הטיפולים ברפואת שיניים, תחת קורת גג אחת לכל המתרפאים של אודי. במרפאה יש משפחות שבהן יש סבים וסבתות לצד נינים ונינות.