הרצאות, הדרכות, סדנאות בזום

לפעמים כל מה שצריך או מה שרוצים זאת הרצאה או סדנה בנושא ספציפי, ארגונים שחסר להם רק "זה" או שמעוניינים להעשיר את מנהליהם בנושא או סוגיה ניהולית ספציפית. בעת הזאת שינסנו מותניים והפכנו חלק גדול מהתכנים וכלי הניהול שלנו לכאלה שניתן לבצעם בסדנה או הדרכה מרחוק (בזום) כמו גם מקרוב (פרונטלי). הסדנאות וההרצאות יכולות להיות מותאמות לקהל היעד. בתקופה האחרונה ביצענו סדנאות והרצאות רבות מרחוק וממשובי הלקוחות נראה שהן היו אפקטיביות ויעילות כמו הסדנאות הפרונטליות (נודה מראש שאנו נהנים יותר מהסדנה בעולם הממשי על פני הדיגיטלי).

פשוט להזמין את ההרצאה או הסדנה שמתאימה לארגונך:

שיטת אימ לניהול מכירות

הרצאות וסדנאות למנהלי ואנשי מכירות על שיטת שלושת השלבים, טיפול והסרת התנגדויות, הפיכת תלונה למכירה, עקרון ההחרגה ועוד מכלי השיטה.

להצעת מחיר לסדנה

לחץ כאן

ניהול עצמי וניהול זמן

סדנה על ניהול עצמי שבשגגה נקרא ניהול זמן, סדרי עדיפויות, תכנון מקדים, התמודדות עם הבלתי מתוכנן, גזלני זמן, ההבדל שבין אפקטיביות ליעילות ועוד.

להצעת מחיר לסדנה

לחץ כאן

ניהול משברים

פיתוח חוסן ודרכים להתמודדות עם משברים ארגוניים וחוץ ארגוניים, רתימה וקבלת החלטות.

להצעת מחיר לסדנה

לחץ כאן

שיטת התבחינים לאיתור והכשרה

הרצאה על שיטת התבחינים לאיתור גיוס והכשרה לארגונים. כיצד ניתן לאתר את המתאימים ביותר על פי ערכי החברה והגדרות התפקיד? שימוש מושכל בעיבוד המידע שהתקבל בתהליכי האיתור והגיוס בכדי לבנות מסלול כניסה לתפקיד ייעודי שיקטין את הפערים שהתגלו ויבטיח את הצלחת הליך הגיוס עד לתום שנת העבודה הראשונה. כיצד שיטת התבחינים מאפשרת את המשך שימורו ופיתוחו האישי של המועמד כשהוא כבר "ותיק" בחברה?

להצעת מחיר לסדנה

לחץ כאן

שלושת עקרונות הניהול

הרצאה על שלושת עקרונות הניהול המרכזיים לניהול בעולם העבודה החדש: ניהול לאור המטרה, ניהול באחריות וניהול לתחושת מסוגלות עצמית גבוהה. אלה הם עקרונות הבסיס בגישת הניהול של שיטת אימ ואנו משוכנעים שכל מנהל שיפעל לאורם, יפיק את המרב מצוותו ואנשיו ובצורה בריאה וחיובית.

להצעת מחיר לסדנה

לחץ כאן

מנטור לא מה שחשבת

על תהליכי מנטורינג ארגוניים, היכולת של ארגון להפיק ממנהליו ועובדיו תלוי גם במערכי חניכה ואימון, מקצועיים ואישיים. מנהלים ועובדים יכולים להביא לצמיחה ושיפור בארגון בתהליכי מנטורינג ממוסדים ונכונים. אוניברסיטת בן גוריון בנגב ואוניברסיטת בר-אילן בחרו באימ הדרכות להקמה ומיסוד של תהליכי המנטורינג שלהם

להצעת מחיר לסדנה

לחץ כאן

לחדשנות שלי 3 פינות

האם אפשר לייצר מרחב ארגוני לחדשנות? כיצד יוצרים תשתית ארגונית שתעודד ותאפשר יוזמה וחשיבה מקורית? זאת יכולה להיות הרצאה של 45 דקות או סדנה של כמה שעות שתייצר את המרחב הארגוני שלך לחדשנות.

להצעת מחיר לסדנה

לחץ כאן

ניהול ע"פ ערכים בשיטת אימ

מהו ניהול על פי ערכים? מהם שלושת עקרונות הניהול שמאפשרים את יצירתה של תשתית ארגונית לשיפור ביצועים?

להצעת מחיר לסדנה

לחץ כאן

ניהול מרחוק ולהרגיש קרוב

על ניהול, מדידה והערכה מרחוק שעדין מרגיש קרוב. על התמודדות עם השינוי של ניהול לספרית הקורונה, על בקרה ומדידה מרחוק, גיבוש ומחוברות, על האישי והמקצועי, הבית והארגון, על תפקידו של המנהל בעידן הזה.

להצעת מחיר לסדנה

לחץ כאן

שיחת אימ.פקט לשיפור ביצועים

סדנת מנהלים על אחד מהכלים הניהוליים המשפיעים ביותר של שיטת אימ, שיחת אימ.פקט, על ניהול לפי יעדים (OKR) ממקום פנימי ואמיתי.

להצעת מחיר לסדנה

לחץ כאן

שפת הגוף בניהול

הרצאה על שפת גוף ולשון פנים של לקוחות, עובדים ומנהלים.

להצעת מחיר לסדנה

לחץ כאן

מנהיגות וניהול ועולם החי

על מנהיגות וניהול עם דוגמאות מהנהגה מעולם בעלי החיים.

להצעת מחיר לסדנה

לחץ כאן

שיטת אימ אותיות וצבעים

הרצאה וסדנה על תבניות החשיבה שמהוות את הבסיס לשיטת אימ, כיצד אנחנו משפיעים? איך משכנעים? מהו אותו הקסם שמאפשר למנהלים או לאנשי מכירות לגרום לאחרים לעשות כפי שהם חושבים שנכון לעשות?

להצעת מחיר לסדנה

לחץ כאן

היזון חוזר ומשוב

סדנה והדרכה על משוב מקרוב ומרחוק, משוב תקופתי ומשוב מיידי, משוב או היזון חוזר מתמשך. כיצד הופכים את המשוב לכלי חיובי ביצירת שינוי ושיפור אצל עובדים ומנהלים?

להצעת מחיר לסדנה

לחץ כאן

מסוגלות עצמית ומוטיבציה

כיצד מייצרים ומגבירים מוטיבציה? איך בונים יכולת ואמונה עצמית אצל אחרים? הרצאה שמשלבת בין דוגמאות מהחיים בעולם העסקי והארגוני לבין החיים בבית. בשתי "הזירות" ניתן להגביר, לחזק ולעודד, יש הברה מן המשותף.

להצעת מחיר לסדנה

לחץ כאן

להצעת מחיר לסדנה ניתן להשאיר פרטים:

לקוחותינו במשפט אחד: