קורס מדריכי שיטת אימ

אי"מ הדרכות

קורס מדריכי שיטת אימ הינו אחד מהקורסים המשמעותיים ביותר למנהלים. בוודאי למנהלות ומנהלים שעברו את שאר ההכשרות לניהול בשיטת אימ או בשמה המלא, ניהול לפי ערכים בשיטת אימ. אחד מהעקרונות המנחים אותנו באימ הדרכות הוא "אי תלות", הרעיון שכחברת ייעוץ ארגוני-עסקי חובה עלינו להימנע מיצירת תלות של הארגון (הלקוח) בנו. כדי לעמוד בעקרון זה נבנה קורס מדריכים שפונה לקהל של מנהלים העוסקים ומוכשרים להדריך ובהכשרתם זאת הם הופכים להיות מי שימשיכו להטמיע ולפעול לשיפור הביצועים בעתיד בארגונם.

בתמונות הבאות ניתן לראות חלק מהמנהלים שסיימו בהצלחה את הקורס ויכולים להדריך ולהנחות מפגשי הדרכה וסדנה של עובדים ודרג מנהלי ביניים בארגונם.

קורס מדריכי שיטת אי"מ מחזור ב' 2014
קורס מדריכי שיטת אי"מ מחזור ב' 2014

הקורס בן 80 שעות אקדמיות שמועברות בתנאי "פנימייה" מבקר ועד ערב בשישה מפגשי יום כשחלקם רצופים. בין המפגשים יש משימות ולימוד עצמי ושיאו של הקורס הוא בביצוע הדרכת אמת לפי כל השלבים וכמובן ע"פ שיטת אימ. הדרכת האמת שמגיעה לאחר סיום הקורס ועמידה במשימותיו ומבחניו, נעשית עם עובדים ומנהלים בארגון וכשאת ההדרכה הזאת מלווים וממשבים שני מדריכי שיטת אימ וותיקים ומנוסים שנבחרו מתוך המחזורים הקודמים או יועצי אימ הדרכות.
כל היועצים, מנהלי הפרויקטים והמדריכים באי"מ הדרכות סיימו בהצלחה את קורס מדריכי שיטת אימ.
ברשת ישרוטל יש מנהלים שהינם מדריכי שיטת אימ, בישרוטל לאורך השנים בוצעו מספר רב של מחזורי  קורס מדריכי שיטת אימ שנחשב לאחד הקורסים היוקרתיים והמורכבים ביותר ברשת. המנהלים שנבחרים לקורס עוברים הליך מיון פנימי, על ידי הרשת, כשהפאנל שמאתר את המנהלים המתאימים לקורס מורכב מסמנכ"לים של הרשת, מנהלים מדריכים וותיקים של הרשת ובניצוחה של המחלקה לפיתוח ארגוני והדרכה של הרשת.

קורס מדריכי שיטת אימ מחזור ג 2016
קורס מדריכי שיטת אי"מ מחזור ג' 2016

חלק מהמדריכים של הרשת המשיכו לשלב מתקדם יותר בהכשרה ולמדו את רזי ההטמעה של השיטה ופועלים ברשת כתשתית תומכת ומייעצת למנהלים במחלקות אחרות המנהלים בגישתה של השיטה.

גיא גוטמן בהדרכת אמת לסיום הכשרת מדריכי שיטת אי"מ מחזור ג' 2016
גיא גוטמן בהדרכת אמת לסיום הכשרת מדריכי שיטת אי"מ מחזור ג' 2016
יונתן ברנע בהדרכת שיטת אימ בוגר קורס מדריכי שיטת אימ מחזור ג 2016
יונתן ברנע בהדרכת שיטת אי"מ בוגר קורס מדריכי שיטת אי"מ מחזור ג' 2016
מעיין פלח מדריכת שיטת אי"מ 2014
מעיין פלח מדריכת שיטת אי"מ 2014
אילת אלוש מדריכת שיטת אי"מ 2014
אילת אלוש מדריכת שיטת אי"מ 2014
איל פרץ מדריך שיטת אי"מ 2014
איל פרץ מדריך שיטת אי"מ 2014
עידו ליבוביץ מדריך שיטת אי"מ 2014
עידו ליבוביץ מדריך שיטת אי"מ 2014