מדריכי שיטת אימ מוסמכים

הסמכה רשמית של אי"מ הדרכות

לקורס מדריכי שיטת אי"מ ניגשים מנהלים שנבחרו בארגונם כבעלי יכולות מנהיגות, ניהול, הדרכה וכמובן ששליטתם המקצועית ברזי עיסוקם וכישוריהם בארגון חזקים ומוכרים כמוצלחים.

לאחר שעוברים את המיונים לקורס הם נהנים מהכשרה אינטנסיבית, 6 ימים בתנאי "פנימייה" (בוקר עד ערב) במנותק לחלוטין מעבודתם וביתם ויחד לומדים לעומק את רזי השיטה, את הרעיונות שמאחוריה, את עקרונות הניהול וכמובן את הדרך שבה באמצעות הדרכות וסדנאות ניתן להעבירה לאחרים ולהביא אותם להגברת המסוגלות העצמית ולשיפור הביצועים. בתחילת הקורס כל אחד בוחר לו מטרה, יעד או הישג שניתפס בעיניו ובעיני הארגון שלו, כיעד בלתי מושג או בלתי אפשרי ובתוך חודשיים שלושה הוא משיג אותו באמצעות שינוי התפיסה והחשיבה לחשיבה "אי"מית". 

בקורס יש התנסויות ותרגולים רבים לצד חומר תאורטי ואקדמי. לאחר ששת ימי הלימוד כל מועמד מקבל מחלקה שבה יבצע אבחון ממוקד לשיפור ביצועים באמצעות חלק מכלי האבחון של שיטת אי"מ, פגישה עם מנכ"ל, עם מנהל המחלקה, תצפית ועוד וכל זאת כדי להכין את הדרכת שיטת אי"מ לשיפור ביצועי למחלקה או ליחידה הארגונית שהוא קיבל. במהלך ההדרכה כולה יהיה נוכח מדריך שיטה ותיק שיכתוב משוב מפורט למדריך שבהכשרה. בגמר הדרכות ה"אמת" ולאחר שנמצא כמתאים הוא מקבל את תעודת ההסמכה של מדריך שיטת אי"מ. 

כל מדריכי השיטה כפופים לזכויות היוצרים והקניין הרוחני של אי"מ הדרכות ורשאים לפעול עם כלי הניהול ותכני ההדרכה היכן שחברת אי"מ הדרכות מאשרת מראש ובכתב. 

לרשימת המדריכים המוסמכים של שיטת אי"מ, פשוט ללחוץ על "מדריכים"

 

ככה לומדים אצלנו
משימות וחשיבה משותפת
ולה עושה "אימ"
אהד גניאל מדריך
הילה הראלי מדריכה
לילך כהן אוחיון מדריכה
דודי להב מלמד
ארז קנלו מתכונן להדרכה
ארז קנלו מדריך
חושבים אימ
הדרכת שיטת אימ ברשת פתאל
ורוניקה מרגולין מדריכה בקרלטון
המדריכות הוותיקות ביותר
לי ציטיאט בפתיחת הדרכת אימ
משה בן חיון פותח הדרכת שיטת אימ
מחזורי קורס מדריכי שיטת אי"מ
  • קורס מדריכי שיטת אי"מ מחזור א' הסתיים באוגוסט 2011
  • קורס מדריכי שיטת אי"מ מחזור ב' הסתיים במאי 2012

הקורסים הבאים הם קורסי מדריכי שיטת אי"מ שהתפתחו מהקורס הבסיסי והינם מסלול ההכשרה המיטבי למדריכי שיטת אי"מ. הם מתאימים למנהלים שמכירים ועובדים עם כלי הניהול של השיטה. 

  • קורס מדריכי שיטת אי"מ מחזור ג' הסתיים באוקטובר 2014
  • קורס מדריכי שיטת אי"מ מחזור ד' הסתיים בינואר 2017
  • קורס מדריכי שיטת אי"מ מחזור ה' הסתיים בינואר 2019

לדף המדריכים המוסמכים פשוט ללחוץ על "מדריכים".