רעות מזוז

מנהלת תפעול ומכירות

רעות מזוז, מנהלת תפעול ומכירות באי"מ הדרכות. לרעות תואר ראשון B.A. במנהל עסקים ושיווק מהמכללה למנהל. רעות בעלת ניסיון ניהולי בחברות ממוקדות שירות ומכירות. כמנהלת תפעול ומכירות באי"מ הדרכות רעות פועלת ונוכחת בכל הפרויקטים ומרכזת תחתיה משימות הקשורות להפעלה מיטבית של צוותי אי"מ אצל הלקוחות. רעות אוהבת לגלוש (גלים) ונהנת מהים, רעות אוהבת לנהל ונהנית מהיכולת האנושית לשנות ולשפר.

תחומי פעילות ושירותים

ייעוץ, ליווי, הדרכה, ניהול פרויקטים וכמובן ניהול המכירות והתפעול. יעוץ בתחומי האירוח והשירות, המכירות וכמובן ליווי מנהלים, הדרכות שיטת אי"מ, סדנאות הטמעת ערכים, בניית מערכי הדרכה ועוד. כמנהלת פרויקטים ייעול ופיתוח תהליכי שירות, תפעול ומכירות והטמעת כלי הניהול של שיטת אי"מ במגוון רחב של ענפים בתעשייה: תעשייה ורכב, רפואה פרטית, תיירות ומלונאות ועוד. ליווי צוותי הניהול בתהליך השינוי והעיגון של הגישות והתפיסות החדשות (ניהול מכווין של שיטת אי"מ) לכדי תורה סדורה בספרי הנהלים של הלקוח.

ידע וניסיון

רעות מזוז הצטרפה לאי"מ הדרכות לאחר למעלה משש שנות ניהול מסעדת מסה התל אביבית (ניהול ארגון של 70 עובדים משלבי הגיוס, דרך הכשרה ומישוב ועד לטיפול במשאב האנושי. ניהול וניתוח הדו"חות הכספיים לשם שיפור וייעול, ניהול הדרג הניהולי במסעדה (אירועים, קניינות, שירות, בר, יחסי ציבור, פרויקטים, הדרכות והכשרות, שיתופי פעולה ועוד). גם לפני מסה רעות רכשה את ניסיונה הניהולי בתחום האירוח (שירות ומכירה) כמנהלת מסעדת "ליליות ביסטרו" ברעננה ובעברה הרחוק במסגרת השירות הלאומי כסייעת בגן לילדים עם קשיים מוטוריים. מיד עם הצטרפותה לאי"מ הדרכות כמנהלת תפעול ומכירות בחרה גם בניהול שני פרויקטים אצל לקוחות וותיקים של החברה, האחד הוא בניהול הידע, הפיתוח הארגוני וההדרכה במלון תל אביבי במקביל ל"ניהול המתרפאים" באחת ממרפאות המומחים לרפואת שיניים המקבלות שירות מאי"מ הדרכות. זאת במקביל להתלוות למגוון הרחב של הפעילויות והפרויקטים באי"מ הדרכות. היום רעות אמונה על הקשר הראשוני עם הלקוחות הפוטנציאליים הפונים אל אי"מ הדרכות ובתפעול המשימות הרוחביות בחברה ושיפור הביצועים של אי"מ הדרכות עצמה.

  • 2018, מנהלת ידע ופיתוח ארגוני אי"מ הדרכות במלון קרלטון ת"א.
  • 2018, מנהלת פרויקט ניהול מתרפאים במרפאת מומחים פרטית.
  • 2014-2018, B.A. תואר ראשון במנהל עסקים, המחות בשיווק במכללה למנהל.
  • 2010, בוגרת ומוסכמת קורס Wine Waiters.
  • 2012-2018, מנהלת מסעדת מסה בת"א.
  • 2011-2012, מנהלת מסעדת ליליות ביסטרו רעננה.
  • 2009-2011, מנהלת תחום היין ומנהלת משמרת במסעדת ליליות תל אביב.