מסעדת תל יצחק מסעדה בייקרי וגן אירועים

גלו עוד...
תל יצחק

תיאור

מתחם תל יצחק הינו מתחם בילוי קולינארי המורכב ממסעדה (80 מקומות ישיבה בפנים ועוד מקומות ישיבה בגינה הטובלת בירוק ובה עצי הדר, שיחי תבלין ואווירה מיוחדת, במסעדה גם חדר פרטי מופרד לאירועים אינטימיים משפחתיים או עסקיים), מגינת אירועים מדליקה  (כ-150 מקומות בישיבה) וגם מאפייה מיוחדת "הבייקרי של תל יצחק" שבה פזורים שולחנות בחלל מקורה כמו בית קפה וכמובן גם בחוץ באוויר הפתוח. הבייקרי נפתחת השכם בבקר, המסעדה מאוחר יותר, גינת האירועים בהתאם למספר האירועים ולדרישות הקהל.

תפריט המסעדה מתאפיין משמה של המסעדה Kitchen & Garden, מטבח שבו בוחרים את הטוב שבכל דבר. כמו באירופה, בתוך בוסתן ירוק הוקמה מסעדה, גינת אירועים, ובייקרי, אווירה שופעת חיים ומלאה בטעמים.

הצלחות החברה

בעליה של מסעדת תל יצחק שכרו את אי"מ הדרכות בשלב ראשון לתהליך חשיבה אסטרטגי. בתהליך הזה גם דויק החזון, הערכים וכמובן המבנה הניהולי. נבחנו ושופרו הארטיפקטים (תפריטים, תהליכי עבודה, תפיסות שירות ומכירות, מחירים ועוד) ובשלב הזה התחלנו לעבוד עם המנהלים בארגון ולהקים את הגדרות התפקיד שנגזרות מהמבנה הארגוני, להגדיר ולעגן את ממשקי העבודה, את מדדי ההצלחה, ובכך לייצר שגרה ניהולית ושגרת עבודה. התהליך כלל גם מפגשי פיתוח מנהלים להטמעת ערכי החברה וחזונה וכמובן להיכרות ותרגול עם כלי הניהול של שיטת אימ, מודל מעש"ה, שלושת עקרונות הניהול ועוד. היו גם מספר סדנאות לצוות העובדים בדגש על מכירות ושירות. התהליך כולו עוגן בתורה כתובה החל מתסריטי שיחה, נהלי עבודה וסכמות של תהליכים ניהוליים וארגוניים.

התהליך הינו תהליך של ייעוץ אסטרטגי שלצידו ובמקביל אליו יש ליווי וייעוץ למנהלים ב"שטח". לאורך כל התהליך היו מספר מנהלים שקיבלו הן פגישות ייעוץ למנהלים והן ליווי של יועצי אי"מ (פסיכולוג חברתי) ביישום החומרים הנלמדים ובפיתוח ויישום הרעיונות החדשים. התהליך בוצע כאשר יש מספר מטרות להצלחתו ובהן: שיפור הביצועים (תפוקה, המחרה ומכירות, שביעות רצון ושירות וכמובן ניהול מדיד שמתקיים בשגרה ניהולית ברורה וסדורה).

העבודה בוצעה בכל שושלת תתי הארגון (מסעדה, אירועים, בייקרי) עם הבעלים והמנהלים הבכירים.