שירות 1:1 ייעוץ וחשיבה מקורית אחד על אחד

שירות 1:1 הוא שם לסדרה של מפגשי ייעוץ וחשיבה מקורית. בעצם מדובר בסדרה של פגישות אישיות, אחד על אחד, בין יועץ אימ לבינך בהם חושבים בצורה מקורית (זאת המומחיות שלנו) על הנושאים שבליבך או בראשך.

 החשיבה היא כמובן סביב פרויקט, מיזם, שינוי, משבר, תהליך קבלת החלטה וכד'.

למי זה מתאים?

מה עושים ב-1:1 אחד על אחד חשיבה מקורית?

האנשים ששירות זה לרוב מתאים להם נמנים בעלי עסקים, מנהלים בכירים בארגונים, יזמים בשלבים השונים של המיזם, אנשים שנמצאים בהקמת עסק, במימוש רעיון, במשבר או ברצונם להוביל תהליך מורכב בסביבתם.

כיוון שתהליך הייעוץ הוא רק עם הנועץ, כל הפעולות ש"יגרמו" לזה לקרות הן בידיו, בידי הנועץ. לכן זה שירות שמתאים לאנשים בעלי מוטיבציה פנימית חזקה, משמעת עצמית קפדנית ויכולת יישום וביצוע מובהקת.

 

 

יש לקוחות שהתהליך נועד לבניית מערכת שיקולים ובחינת חלופות וקבלת החלטה. יש מי שנקלעו למצבי משבר שחייבו אותם לחשוב בקול רם ואחרת וזאת עם גורם שיכול להציג זוויות ונקודות שלא עלו על דעתם ובכך להעמיק את הבנתם. יש יזמים שהיו צריכים את השירות כדי להפוך את הרעיון לתוכנית עבודה או כמו שאחד מהם אמר, "תוריד לי את גלגלי העזר ותן לי תנופה, אני אסתדר משם" ויש כאלה שאחרי שהמיזם יצא לדרך שכרו את שירותיהן של אימ הדרכות או אימ.טק לצרכי החברה והארגון שלהם.

השירות מורכב מסדרה של פגישות אישיות בסלון של משרדנו, יש את כל הדרוש לחשיבה מקורית ומעבר.

בין הפגישות יש משימות ומטלות שמבוצעות הן על ידך והן ע"י היועץ המלווה ובכך תומכות ומסייעות לקידום מטרותיך.

את הפגישה הראשונה אנו מעדיפים לקיים פרונטלית ואת שאר הפגישות ניתן לקיים מרחוק (ולהרגיש עדין קרוב). יש פגישות ונושאים שבהם נעדיף נוכחות פיזית במשרדנו (בוודאי כאשר יש תוכן שעלינו להעביר – סדנה אישית למשל).

משך השירות אחד על אחד

הפגישות עצמן הן בין שעה לשלוש שעות. משך התהליך עצמו מאוד גמיש ומשתנה. יש לקוחות שלאחר שתיים שלוש פגישות לא צריכים יותר כיוון שההחלטה או התהליך הסתיים ויש יזמים שהחליטו להמשיך עם הפגישות גם אחרי שהמיזם יצא לדרך ומשתמשים בו כמקום לחשיבה ניהולית והתמודדות עם מצבי משבר או שינוי.

לקוחותינו במשפט אחד: