ורוניקה מרגולין

ורוניקה מרגולין יועצת ארגונית באי"מ הדרכות ומנהלת הידע בחברה. בעלת תואר שני (MSc) בפיתוח וייעוץ ארגוני של אוניברסיטת ת"א. לורוניקה ניסיון רב בניהול בעיקר בתחומי המזומ"ש (מסעדנות), ורוניקה רואה את המנהלים בתחום כלא מוערכים מספיק בשוק הניהול הישראלי ובעתיד שואפת לפתח ולמקצע אותו כדי שייתפס וייחשב כמו כל ניהול בענפי התעשייה האחרים. ורוניקה גדלה ולמדה בתל אביב ומאוד מתחברת לעיר ולגיוון שבה. אוהבת לטייל בארץ ובחו"ל ותמיד תדאג לשלב בטיול בתי מלון מפנקים ואוכל גורמה. ורוניקה מאמינה שיועץ טוב חייב להיות קודם כל אדם טוב ועליו לשאוף להשתפר ולהתפתח כל הזמן. ורוניקה דואגת להתנדב (מתנדבת משנת 2012 בעמותת ער"ן בהדרכת מתנדבים וכמובן מתן מענה בקווי החרום) ומתחזקת את הגוף והנפש בספורט ויוגה. ורוניקה בעלת דרגת רייקי שנייה ובזמנה הפנוי מטפלת ומחזקת אנשים אשר פונים אליה.

ורוניקה ניקה מרגולין

תחומי פעילות ושירותים

ייעוץ, ליווי, הדרכה, ניהול ידע ופרויקטים. ורוניקה מתמחה בתחום השירות וניהול הידע, ייעול ופיתוח תהליכי שירות בעזרת שיטת אי"מ. ליווי צוותים ומנהלים בתהליך השינוי ועיגון המצב החדש והמשופר לכדי תורה סדורה בספר חברה של הלקוח. תחום ניהול הידע תחת אחריותה באי"מ הדרכות.

ידע וניסיון

עוד לפני התואר הראשון ידעה ורוניקה שהיא רוצה לעסוק בייעוץ ארגוני. היא קיבלה שחרור מהצבא בשל "עודף בנות" במחזור הגיוס שלה, את השירות שלה עברה ב'פלור' של מסעדות תל אביביות רבות. התחילה כמלצרית ובמשך עשור טיפסה בסולם הניהולי כאשר בסיומו ניהלה את "עלמה לאונג'", מסעדת שף בניצוחו של השף יהונתן רושפלד. כבר בהתחלה ראתה הרבה אי סדר וארגון באופן התפעול של מסעדות רבות אך לא הרגישה שיש בידיה כלים לשפר את המצב ולכן החליטה לפנות לתחום הייעוץ. את התואר הראשון שלה עשתה ב'שירותי אנוש' במכללת עמק יזרעאל וישר המשיכה לתואר שני בפיתוח וייעוץ ארגוני באוניברסיטת תל אביב (בפקולטה לניהול ע"ש רקאנטי). את עבודת הגמר בתואר עשתה עם קבוצת מסעדות תל אביבית ובזאת השלימה את החלום. במסגרת הפרויקט נעשתה עבודה שעסקה בגיבוש חזון וערכים ויישומם בבתי העסק. חלק גדול מהפרויקט היה ייעוץ אישי וליווי המנכ"ל. לאחר פרויקט זה הבינה שברצונה להתפתח גם לכיוונים אחרים בתחום הייעוץ והצטרפה לאי"מ הדרכות המהווה פלטפורמה מצוינת להמשך העשייה וההתפתחות המקצועית וזאת אצל מגוון לקוחות החברה. ורוניקה מתנדבת בעמותת ער"ן בארבע השנים האחרונות, במסגרת ההתנדבות היא נותנת מענה טלפוני לאנשים ברגעי קושי ומשבר. לאחרונה ורוניקה החלה ללוות את עמותת ער"ן במסגרת עבודתה באי"מ הדרכות (כמובן ללא כל תמורה כספית ובהתנדבות מלאה), המטרה לייעל ולשפר תהליכים ארגוניים בעמותה. כידוע עמותות מתקיימות מתרומות ולכן כל טעות עלולה להיות קריטית.

היום ורוניקה היא יועצת ארגונית באי"מ הדרכות, מלווה מנהלים וצוותים ועוסקת בניהול ידע פנים ארגוני עבור לקוחות החברה וכמובן גם בניהול הפרויקטים.

ורוניקה מנהלת את הפרויקט בקרלטון ת"א ומשמשת בו כאינטגרטורית של שיטת אי"מ האמונה על כל מערך הידע, הדרכתו והטמעתו באופן יישומי בשגרת הניהול והעבודה בכל מחלקות המלון. זאת בנוסף לפועלה ברשת ישרוטל, רמדה נצרת ואופטיקה הלפרין.

משולחנה של ורוניקה: