אס אי שרותי פארמה

גלו עוד...
אס אי שירותי פארמה

תיאור

חברת אס אי שירותי פארמה (SE Pharma Services) הינה החברה המובילה בישראל בתחום שירותי הוולידציה, כיול ופתרונות ניטור טמפרטורה ולחות בשרשרת האספקה בענף הרפואה, התרופות והמכשור הרפואי. החברה מספקת קשת רחבה של שירותים מקצועיים (אבחון, מיפוי, ייעוץ, ניהול הפרויקט, כיול, ניטור ועוד) לבתי חולים, מרפאות, בתי מרקחת, מפיצים, בתי מסחר ועוד. לחברה חמישה ערכים מרכזיים: מקצועיות, איכות, שירות, אחריות וניהול.

הצלחות החברה

לאי"מ הדרכות פנה מנכ"ל החברה לאור היכרותו עם פעילות אי"מ הדרכות בחברה קודמת בה היה מנהל תחום בכיר. הפניה היתה במטרה להביא לשיפור ביצועים בתחום השיווק והמכירות של החברה. לאחר אבחון ממוקד ומדויק הומלץ והוחלט לשנות את התפיסה באשר לניהול השיווק והמכירות, גובש מערך "רכישת לקוח" חדש המבוסס על שיטת אי"מ, החל מתסריט הזרימה, דרך תסריטי השיחה, הארטיפקטים שמשמשים את החברה (פרופיל חברה, מנשר שיווקי, הצעת מחיר, מכתב סיכום ועוד שינויים הקשורים לאסטרטגיית המכירות של החברה) ועד לתהליך ליווי ייעוצי וליווי "שטח" (On the Job Training) למנהל המכירות ולמנהל המקצועי והתפעול. נבנה מערך בקרה לשיפור הביצועים, וניתנו כלי ניהול לחשיבה ושיפור: תדיר, שיטתי ועקבי. כבר בחודשי הפעילות הראשונים לשינוי השתפרו התוצאות, תחושת המסוגלות העצמית של הגורמים הרלוונטיים בחברה גדלה וזאת בזכות אוטונומיה, עצמאות והערכה עצמית ושל חברים בארגון. כל העבודה נעשתה בהלימה מלאה לחמשת ערכי החברה וכשאלה משמשים כאורות המגדלור לפעילות הייעוצית וכמודל גם לפעילות של בעלי התפקידים בחברה. באס. אי. שירותי פארמה הוטמעו כלי הניהול של שיטת אי"מ ותפיסת המכירה של השיטה.

השילוב של ישיבות חשיבה משותפות שלצידן ליווי מקצועי של מטמיע ומיישם שיטת אי"מ בשגרה היומית של מנהל המכירות, מנהל התפעול מביא לשינוי מהיר ועוצמתי יותר שמאפשר כבר בתהליך עצמו לראות את השינוי מתרחש וקורם עור וגידים.