פתרון סוכנות ביטוח

גלו עוד...
פתרון סוכנות לביטוח

תיאור

סוכנות הביטוח פתרון רואה עצמה כ-One Stop Station בכל הקשור להבטחת העתיד. שלל הפתרונות והשירותים מבוססים על היותה של החברה סוכנות חברה בלשכת סוכני הביטוח בישראל. מדובר בסוכנות ביטוח בעלת קשרים ענפים בתחומי הביטוח והפיננסים הקשורים לעתיד. בסוכנות סוכנים ומומחים בעלי ניסיון עשיר ורחב שיכולים להכווין ולהציע סל מוצרים ושירותים מותאם וייחודי לכל לקוח ולקוח.

תחת קורת גג אחת יכולים ציבור המבוטחים והלקוחות לקבל מגוון רחב וצבעוני של שירותים פנסיונים וחיסכון לצד מוצרים ביטוחים החל מביטוחי חיים ועד לביטוחים אלמנטריים (רכוש).

הצלחות החברה

המנכ"ל והבעלים של פתרון סוכנות ביטוח, שמע על אי"מ הדרכות במקרה משנים מלקוחותיו ששכרו את שירותי אי"מ הדרכות עבור הארגונים שלהם. צירוף המקרים הזה הביא אותו, את אבי גורפינקל, ליצור קשר עם אי"מ הדרכות. בתום הפגישה החליט אבי שזה בדיוק מה שהוא צריך, חברת ייעוץ ארגוני-עסקי שתסייע לו לבנות תשתית ארגונית-עסקית טובה יותר למען ציבור הלקוחות של סוכנות הביטוח שלו, הן לקוחות עסקיים והן לקוחות פרטיים.

תהליך הפיתוח הארגוני-עסקי הינו מן הסד ועד לטפחות, גיבוש חזוןאסטרטגיה ארגונית, הגדרות תפקיד, ממשקי עבודה, פרוטוקולי עבודה, נהלים ונורמות. מערך בקרה לשיפור השירות והעמקת הקשר. בניית מאגר ידע שישרת את עובדי סוכנות פתרון ויועבר כדרך קבע לציבור הלקוחות כאשר המטרה היא להביא את הלקוח להבנה אמיתית עם המוצרים, כדי שבחירותיו יהיו מושכלות ולא אמוציונליות. בתהליך שונתה התפיסה הבסיסית בהתייחסות ללקוח, למבוטח, לארגון העסקי ששכר את סוכנות פתרון: לא עוד סוכנות ביטוח אלא מקום שמרכז תחת קורת גג אחת סל של פתרונות להבטחת העתיד ולא רק לביטוחו. המטרה היא מערכת יחסים אמיתית עם ציבור הלקוחות ולמענם.

החברה עברה תהליך מיתוג מחדש, נבנתה שפה שיווקית עדכנית שבאה בהלימה לחזון ולעתיד החברה. נבנו תהליכי עבודה ומנגנוני מדידה ושיפור עקביים ושיטתיים. הייעוץ כולל ייעוץ ארגוני למנהלים, פיתוח עסקי והרחבת סל מוצרים ושירותים, ייעוץ בניהול השיווק, בחירת וניהול נותני השירותים ועוד. בארגון הוטמע מלפ"א שאמון על שיפור התהליכים, החל מהשירות, דרך הטיפול ועד לשביעות הרצון והכל בכדי לייצר "חוויית עתיד" יוצאת מגדר הרגיל.

במהלך התהליך היה צורך בתהליכי גיוס ואבחון נוספים, מעבר למשרדים ובניית בסיס לתהליכי שת"פ עם חברה אחות שתעניק את סל שירותיה ומוצריה לציבור המבוטחים של פתרון ולמענם.

האמירה העדכנית של פתרון היא: פתרון – ניהול עתיד בטוח. ועל כל טפסי החברה יש התחייבות:

מבטיחים את עתידך.

טל' של פתרון: 03.5601888

דוא"ל: office@pitaron-ins.co.il

למאמר על ייעוץ לסוכן ביטוח  – יש ללחוץ עלי.