אסף רוזיו תיווך

גלו עוד...
אסף רוזיו

תיאור

ASSAF ROZIO WELCOME HOME
חברת 'אסף רוזיו' הינה חברת נדל"ן ייחודית במישור התפיסתי, השרותי והמקצועי. מדובר בחברה שמשלבת את היצירתיות, הידע והניסיון ליחס אישי והתאמה ייעודית לציבור לקוחותיה.
"ברוך הבא הביתה" משרת תפיסה שירותית שבה הלקוח הוא המרכז, עובדי 'אסף רוזיו' יעניקו את הביטחון והחום שיש בבית מתחילת התהליך ועד אחריו. הלקוחות מספרים בחיוך שהדאגה היא עד לנייר ההדבקה של הארגזים לקראת המעבר – הכל למען תהליך נעים ומזמין שבעסקאות נדל"ן הכה רגישות.
עובדי החברה ואסף רוזיו עצמו מטביעים את חותמם בתחום הנדל"ן. ב'אסף רוזיו' ברור שהפניה היא לא עבור נכס מסוים אלא כדי שאיש מקצוע, אמין ומקצועי ילווה את התהליך ויסייע למצוא את הנכס הדרוש וזאת בהתאם לרצונות ולמאוויים ולא רק לצרכים.
סל השירותים של החברה כולל:

  • ניהול כל תהליכי מכירה-קניה והשכרה של ציבור הלקוחות, משלב גיוס או איתור הנכס, גיבוש אסטרטגיית מכירה-קניה, מיון ואיתור רוכשים, שיווק ופרסום, קידום עסקה וחתימה.
  • ייעוץ והערכת שווי, מחקרי שוק, ושירותים משיקים נוספים באמצעות בעלי מקצוע שהינם שותפים אסטרטגים: עיצוב פנים, אדריכלות, שמאות, משכנתאות ועוד.
  • חברת ניהול נכסים לתושבי חוץ ומשקיעים מקומיים.

הצלחות החברה

אי"מ הדרכות נשכרה כדי לסייע לתהליכי השינוי הנחוצים לחברה בהפיכתה למובילה בשוק תיווך הנדל"ן בת"א, בשינוי תפיסת השירות, שיפור ביצועים, מיסוד תהליכים ארגוניים והטמעת נהלים. היכרות והטמעת כלי הניהול של שיטת אי"מ (רק ללחוץ לקריאת "ניהול בשיטת אי"מ") בקרב הדרג המנהל ושיטת אי"מ עצמה בקרב המתווכים והעובדים. גיבוש חזוןאסטרטגיה ארגונית, מטרות ועוד. במסגרת התהליך מוקם מבנה ארגוני חדש, ממשקי עבודה, הגדרות תפקיד, נהלי עבודה, נורמות התנהגות, הדרכות והכשרות, בניית שגרה ארגונית ועוד. אסף רוזיו היא חברה חדשה עם ניסיון ארוך של הפועלים בה ובראשם בעלי החברה, אסף רוזיו. השינוי שמוטמע באמצעות אי"מ הדרכות הוא במישור התפיסתי, השרותי והמקצועי ומטרתו הפעלת החברה ע"פ גישתו וערכיו של בעליה שעיקרם "התאמה אישית". החל מהחומר המודפס, דרך השיווק והפרסום במדיה החדשה והמסורתית, ועד לנהלים והתנהגות הצוות למען לקוחות החברה.