שם: Bacchus, Cogito

תחום: מתכנת עצמאי, בתחומי C#, iPhone ו Flex.

זמן עבודה: החל משנת 2009 ועד היום (Bacchus  קיימת ופעילה משנת 2003).

תיאור:

יהונתן בצר ביצע ומבצע פרויקטים מגוונים, בעיקר עבור עסקים בינוניים וקטנים כמו גם פיתוח תוכנות ניהול לעסקים בינוניים וקטנים. ביניהם ניתן למצוא מערכות שונות עבור אוניברסיטת תל-אביב, מערכת חדרי צ'אט ופייסבוק לאתר הווידאו של "האח הגדול" ומערכות רבות לניהול עסקים קטנים ובינוניים (לקוחות, ספקים, חשבוניות וכד'), משחקים אינטראקטיביים, אפליקציות לטלפונים חכמים ועוד.

יכולות מוכחות:

#C, Flex (גרסה 1.5 עד 4.5) ו Adobe Air, iPhone, iPad, #NET, C, Flash/ActionScript, MSSQL, SQL Server.

פיתוח התוכנות היו במגוון רחב של שדות ותחומים: החל ממכשור רפואי, Web Smart Clients, משחקים ואפליקציות ועד למערכות ניהול לעסקים בינוניים וקטנים.

הצלחות החברה

אי"מ הדרכות מלווה מספר שירותים ומוצרים שיוצרו ע"י יהונתן בצר  ואת יהונתן עצמו וחברותיו, בכל הנוגע לחשיבה בתחומי ייעוץ שיווקי וניהול מכירות. העמקת ההיכרות עם יכולותיו של יהונתן חשפה את אי"מ הדרכות לאפשרויות פורצות דרך להעצמת החשיפה והגדלת מחזור מכירות ללקוחות אי"מ הדרכות באמצעות תוכנות יצירתיות. החדשנות הינה נדבך חשוב מאוד בשיווק ומכירות ומכאן נולדה השותפות האסטרטגית בין יכולותיו של יהונתן בצר לצרכים הטכנולוגיים של לקוחות אי"מ הדרכות (לחץ לקריאה נוספת אודות פיתוח עסקי וטכנולוגיה). הייחוד שבמתכנת העצמאי, יהונתן, הוא האפשרות לייצר תוכנה, מערכת, אפליקציה, משחק שיותאמו כחליפה מחייט ללקוחות אי"מ הדרכות. יכולותיו המגוונות של יהונתן יחד עם רעיונותיו מצליחים להפוך את עולם התוכנה לכלי עזר אדיר בחשיפה לקהלים חדשים, ברתימה של ציבור הגולשים או בעלי הטלפונים החכמים לפעילות שיווקית ומכירתית ללקוחות אי"מ הדרכות.

תכנות יצירתי

תכנות יצירתי הוא פועל יוצא של חשיבה משותפת של איש מקצוע טכנולוגי כמו יהונתן בצר, עם מומחי שיווק ומכירות של אי"מ הדרכות וביחד עם הלקוח על תוכנה, מערכת או אפליקציה שתוכל למנף את הלקוח ולפעול להגשמת מטרותיו בעולם טכנולוגי מתקדם ותזזיתי שבו תשומת הלב של ציבור האנשים הוא רגעי וחולף.

הצלחתה העיקרית של אי"מ הדרכות הוא ביצירת שותפות אסטרטגית עם יהונתן בצר למען ציבור לקוחותיה וזאת מעבר לליווי העסקי שניתן לו.

בכל הקשור לבדיקת רעיון ואפשרות למערכת / תוכנה / אפליקציה / משחק  חדשניים ניתן לפנות ישירות לטל' 052.3942489.

המלצה Bacchus & Cogito
Bacchus & Cogito Recommendation

גילוי נאות: במהלך שנת 2011 הצטרף יהונתן בצר לצוות אי"מ הדרכות ועוסק בכל הקשור לפיתוח עסקי וטכנולוגיה.