שם: רוזיו נכסים – חברת תיווך

תחום: שיווק, ניהול ותיווך דירות למכירה ולהשכרה בתל אביב.

זמן עבודה: החל משנת 2010 ועד לשנת 2012.

תיאור:

רוזיו נכסים פועלת בתחום התיווך בעיר תל אביב כבר למעלה מ-17 שנים. ארבעת משרדי רוזיו נכסים פועלים בתחום שיווק פרויקטים למגורים ובמכירה של אלפי דירות חדשות ויד שנייה. החברה מובילה את ייעוץ וניהול עסקאות נדל"ן למגורים בעיר תל אביב. משרדי התיווך של רוזיו נכסים בעיר תל אביב אמונים על מלאכת השיווק והפרסום של נכסים מכל קשת המגורים ובכל טווח התקציבים. הסלוגן של החברה הוא: חווית מגורים תל אביבית.

רוזיו נכסים

ארבעת המשרדים של רוזיו נכסים הם:

משרד רוזיו נכסים "ירקון" – מרכז ומערב תל אביב וקו החוף

בית מגדלות, רח' הירקון 78 תל אביב

משרד רוזיו נכסים "פלורנטין"- דרום תל אביב ויפו

רח' ידידיה פרנקל 7, תל אביב

משרד רוזיו נכסים "פארק צמרת"- צפון תל אביב ושכונת פארק צמרת

במגדל מנהטן, רח' ניסים אלוני 17, פארק צמרת, תל אביב

משרד רוזיו נכסים "ביצרון"- מזרח תל אביב

שדרות ההשכלה 17, תל אביב

מטה ניהולי רוזיו נכסים

מגדל אלקטרה

רח' יגאל אלון 98 תל אביב

הצלחות החברה:

אי"מ הדרכות החלה את עבדותה עם רוזיו נכסים בפיילוט שבמסגרתו בוצעו מספר מפגשים של הדרכת מכירות ושירות של שיטת אי"מ לשיפור מכירות כשאחד הדגשים הוא הגברת המוטיבציה בארגון. לאחר הצלחת הפיילוט בוצע אבחון ארגוני  לחברה הוצעו מספר המלצות ושינויים חוצי ארגון אשר הבשילו לכדי ביצוע. לאורך כל השינויים אי"מ הדרכות ליוותה ועודנה מלווה את החברה (ייעוץ ארגוני, ליווי עסקי, פיתוח מנהלים, אימון מנהלים, פיתוח צוות מנהלים וייעוץ ארגוני למנהלים, ניהול שינויים ועוד). רוזיו נכסים של היום הינה חברה יציבה חזקה ומובילה בתחומה בעיר תל אביב. כל תהליכי העבודה, הפעולות והעובדים פועלים כארגון מסודר ומדיד, דבר שמאפשר להעריך כמעט כל ביצוע. ברוזיו נכסים מופעל מלפ"א (מערך לימוד פנים ארגון) שמביא לשיפור תמידי של החברה. מספר הלקוחות של החברה הן בעלי נכסים והן מחפשי ומשפרי דיור הולכים וגדלים בד בבד עם סקרי שביעות רצון חיוביים. בתקופת העבודה רוזיו נכסים צמחה וגדלה ופתחה עוד שני משרדים כדי להעמיק את התמחותה באזורים המתחדשים והמתפתחים בתל אביב ואף שינתה אז חזונה שכותרתו מהיום והלאה היא הובלת שוק המגורים בתל אביב, זאת למען ציבור לקוחותיה. הבסיס של החזון הוא ליצור ולבנות "חווית מגורים תל אביבית". השינויים בחברה היו מן המסד ועד הטפחות, החל משינויי נהלים פנימיים, אקלים ארגוני, מיתוג מחדש, דרך העצמת והעשרת העובדים בחברה באמצעות השתלמויות מקצועיות (כמו השתלמויות בתחום המשכנתאות, מונחים משפטיים וכד' – כדי להעניק שירות מיטבי ומקצועי לציבור לקוחות החברה) ועד לטפסים ולאופן ההתקשרות עם לקוחות החברה. כל השינויים בוצעו למען לקוחותיה הרבים של החברה וכדי להטיב עם עובדי החברה. זאת מתוך ראיה של שותפות אמיתית בהצלחה. אי"מ הדרכות מספקת ליווי עסקי קבוע למנהלי המשרדים ולמטה הניהולי וזאת לצד תמיכה וזמינות ליועצי הנדל"ן וקיום ימי עיון והדרכות באופן תדיר ושיטתי. נוסף לכך אי"מ הדרכות פועלת בתחום ניהול השיווק וגיבוש אסטרטגיה ארגונית הן מול ציבור הלקוחות בישראל והן מול פעילות החברה בחו"ל.

כיוון שבאי"מ הדרכות יש חשיבות מרובה למדידה (מלפ"א מערך לימוד פנים ארגוני) חשוב לציין שבשנת 2011, שהייתה שנה שבה תחום הנדל"ן בכלל ושוק המגורים בפרט חוו משבר עמוק וקיפאון, רוזיו נכסים הצליחה לפתוח עוד שני משרדים בתל אביב, אך עיקר גאוותנו היא בשיפור מחזורי המכירות – רוזיו נכסים שיפרה והגדליה בלמעלה מ-50% את מספר העסקאות בשנת 2011 לעומת אשתקד! זאת בד בבד עם הצבת סטנדרטים גבוהים ומחמירים בשירות ובמוכוונות לקוח והובלת שוק המגורים ל"חווית מגורים תל אביבית".

רוזיו נכסים מספקת לציבור לקוחותיה היום סל שירותים מקיף ורחב ובאופן מקצועי, מהימן ושירותי.

מכתב המלצה - יניב רוזיו מנכ"ל רוזיו נכסים
המלצה יניב רוזיו מנכ"ל – לחץ להגדלה
המלצה נורי רחמים מנהל משרד רוזיו נכסים
המלצה נורי רחמים מנהל משרד ירקון – לחץ להגדלה
מכתב המלצה מנהל משרד פלורנטין רוזיו נכסים
המלצה ליאור נבון מנהל משרד פלורנטין- לחץ להגדלה
המלצה מיטל ישועה
המלצה מיטל ישועה – לחץ להגדלה