זמן אמיתי ביה"ס לברמנים

גלו עוד...

תיאור

ביה"ס זמן אמיתי ותרבות השתיה הינו מוסד בתחום האלכוהול בישראל. מדובר בביה"ס הוותיק והגדול בישראל, עם סניפים בפיזור ארצי נרחב. בתוך ביה"ס של זמן אמיתי גם מופעל ביה"ס וויטרס שהינו ביה"ס למקצועות השירות בתחום המסעדות. מקום שמקנה ידע לציבור העובדים בתחום ההסעדה בישראל החל מהמלצר ועד למנהלי מסעדה, אוצרי יין ועוד. ביה"ס הינו פרי שיתוף פעולה בין יקבי רמת הגולן וביה"ס זמן אמיתי.

הצלחות החברה

אי"מ הדרכות החלה את דרכה כאשר סיפקה הדרכת מכירות, שתוכנה העיקרי היה שיטת אי"מ – שיטת מכירה במסגרת קורס בביה"ס וויטרס לציבור עובדי המסעדות והברים בישראל. מדובר בקורס בו בכל מפגש מועברים תכנים הקשורים לעבודה ולניהול מכירות בתחום המזון והמשקאות. החל מהיכרות מעמיקה עם עולם היין והאלכוהול ועד לשירות, מכירות ועוד. אי"מ הדרכות לקחה חלק במספר קורסים כאלה בשנתיים ההן. הצלחת השיעור בסקרי שביעות הרצון הביאו את מנהלי ביה"ס זמן אמיתי לברמנים ותרבות השתייה לשכור את שירותיה של אי"מ הדרכות למחלקת המכירות של ביה"ס. בתחילה ניתנו מספר מפגשים של סדנת מכירות סדנאות מכירה שלאחריהם ניתן דו"ח המלצות למען חיזוק התכנים והכלים שניתנו בסדנאות ולעיגונם בשגרת העבודה במחלקת המכירות. השלב הבא היה קיום מפגשי סדנה אחת לרבעון בנושאים רבים הקשורים למכירות ובהתאם לאתגרים וההתנגדויות שאיתן התמודד צוות המכירות של ביה"ס. המפגשים הפכו לסיעורי מוחות שמהם נולדו כלים חדשים לשימוש אנשי המכירות.

יואב סוכרי מנכ"ל ובעלי ביה"ס זמן אמיתי כתב:

אהד היי
אני יודע היטב את תרומתך העצומה למערכת של זמן אמיתי  – הן במסגרת קורס וויטרס והן בעבודה עם מחלקת המכירות. ברור לי שעוד נעבוד ביחד ביום מן הימים , שוב תודה, חג שמח ובהצלחה לכולנו.
סוכרי