איש האלכוהול

איש האלכוהול – סיפור התבגרותו וחייו של ילד שהפך לאיש, לאיש האלכוהול

איש האלכוהול הוא דמות דמיונית שמבוססת על סיפורים מילדותי והתבגרותי כילד להורים שנשלחו ע"י המדינה לרחבי העולם. אבי שמגלם את איש האלכוהול הראשון שהיכרתי היה האדם שחשף אותי אט אט, בזהירות ועם המון הנאה וידע אל עולם האלכוהול הקסום. עולם מלא בתרבות, היסטוריה וסיפורים.

איש האלכוהול התחיל לכתוב במגזין יין גורמה ואלכוהול ובמהרה הפך למדור קבוע שנושא את השם איש האלכוהול

בכל מאמר או כתבה עומד משקה אלכוהולי, אירוע  או חוויה הקשורים בטבורם לעולם האלכוהול

במאמרי איש האלכוהול ניתן תמיד למצוא את המידע הדרוש של המשקה במליבת המאמר, אופן ייצורו, סודותיו הכמוסים, הרקע ההיסטורי וסיפורים ואגדות סביבו. לקראת שלהי המאר של איש האלכוהול יש המלצות לאופן וצורת השתייה המומלצים וכמובן מספר קוקטיילים שניתן להכין, חלקם מקוריים וחלקם מוכרים וידועים.

איש האלכוהול חושף את הקוראים בסיפוריו אל יבשות אחרות, עמים רחוקים ושונים, מנהגים וטקסים, פחד ומורא לצד שמחה והילולה, בכל סיפור יש בסיס של אמת אך כיוון שמדובר באומנות הסיפור הירשה לעצמו איש האלכוהול להשתמש בכלים סיפוריים כמו הגזמה, וראית עולם מיוחדת ומבדלת.

תחילתו של המדור בסיפורים מנקודת מבטו של ילד קטן שמתחיל ללמוד לשתות יחד עם אביו שהינו אנין טעם ומידען גדול בתחום האלכוהול. כך אט אט עם התבגרותו של בנו של איש האלכוהול הראשון אנו רואים כיצד גומע הקטן בצעדי ענק את היכרותו עם העולם המופלא וכמובן באחריות וללא שתייה לשוכרה אלא להנאה והעמקת הידע

שמו של איש האלכוהול נודע ברבים ואף היו פניות אליו בבקשה שיכתוב במקומות נוספים, איש האלכוהול נענה בחיוב וכתב גם מספר ביקורות על מסעדות מטעם מועדון מבקרי המסעדות של דה מרקר, המצחיק הוא שהפנייה נעשה כאילו באמת קיים אדם כזה.

כדוברו ונציגו של איש האלכוהול בעולם האמיתי, וכאדם שבמוחו נבראה הדמות המיוחדת הזאת

אאחל לכם קריאה נעימה ומענגת

ותזכרו עם שותים לא נוהגים

אהד גניאל

איש האלכוהול