מאירסון סוקניק עורכי דין אנשים

גלו עוד...
מאירסון סוקניק עורכי דין אנשים

תיאור

משרד עורכי הדין מאירסון סוקניק הוקם על ידי שתי עורכות דין מומחיות בדיני עבודה ובעלות ניסיון מוצלח רב בשנים, עו"ד טל מאירסון עורכת דין משנות ה-90, בעלת תואר שני LL.M מאונ' בר אילן, בעלת ניסיון רב בניהול והובלת תיקי ליטיגציה בסכסוכי עבודה קיבוציים ומשאים ומתנים קיבוציים, עו"ד מאירסון גם בעלת הסמכה כמגשרת ומרצה מבוקשת בכנסים מקצועיים וימי השתלמות בנושא דיני עבודה. עו"ד תמר סוקניק, עורכת דין משנת 2007, בעלת תואר שני LL.M מאונ' ת"א. לעו"ד סוקניק ניסיון בניהול וייעוץ סכסוכי עבודה קיבוציים ויצוגם בערכאות השונות וכמובן בניהול משא ומתן להסכמים קיבוציים ואישיים.

המשרד הוקם בשנת 2015 וגדל עם הצטרפותה של תמר בשנת 2016. המשרד מוכר כמשרד המומחה בתחום משפט העבודה. במשרד מגוון לקוחות מחברות וארגוני ענק ציבוריים ופרטיים ועד לייצוג, ליווי וייעוץ אישי לבכירים בהסכמי העבודה שלהם. בסל השירותים קיימים גם תחומים משיקים כמו התחום המנהלי, העסקי (דיני חוזים,דיני חברות) והציבורי. 

במשרד פועלים עוד מספר עורכי דין ומתמחים. 

הצלחות החברה

אי"מ הדרכות נשכרה כדי לייצר את התשתית הארגונית והעסקית הדרושה לצמיחה ופיתוח המשרד. מדובר בתהליך שיפור ביצועים ארגוני ועסקי שמרכיביו השונים יהוו את הבסיס לגישה ניהולית ותהליכי עבודה מדידים לשם הערכה ושיפור וזאת באופן תדיר, שיטתי ועקבי (מלפ"א). 

את התהליך ביצענו במתודולוגיה שלנו: "ניהול על פי ערכים בשיטת אימ". 

תחילת התהליך באבחון ארגוני ועסקי וגיבוש סיכום והמלצות. התהליך עצמו הינו תהליך שינוי ארגוני ובו הטמעת כלי הניהול השונים של שיטת אי"מ להטמעת השינויים הדרושים (החל משיטת התבחינים לגיוס עובדים, דרך כלי הניהול של שיטת אימ כמו שיחת חתך לקביעת יעד עצמי, ניהול ישיבות בגו נו גו ועוד) וזאת בתהליכי העבודה עצמם כמו גם בבמות השונות של המשרד, כמו שפה שיווקית בהירה, אתר אינטרנט, רשתות מקצועיות, פרסומים ועד אחרון הארטיפקטים (מסמכי החברה הרשמיים, טפסים וכד'). התהליך מורכב מפגישות עבודה, ישיבות, תצפיות, ניתוח כלי הניהול, סדנאות ועוד. במסגרת התהליך בוצעה תהליך חשיבה סביב מיתוג ותדמית והארטיפקטים הותאמו למסקנות. 

כשהתהליך הסתיים, המשרד צמח והתרחב והוחלט לצרף שותפה נוספת. גם תהליך זה בוצע על ידינו ברגישות ובנחישות ובו לא רק תהליך כניסה נכון ובריא של שותף נוסף אלא גם ביצועו בהתאם לאותם הערכים והמדיניות שהוחלטה גם קודם. היום המשרד הינו משרד עורכי דין, מאירסון, סוקניק ראובן.