שם: מכון הכושר Sparta 302

תחום: בריאות ופנאי, מכון הכושר הגדול והמתקדם באילת

ספרטה 302 טל': 077.4364352

זמן עבודה: שנת 2012 ועד שנת 2014.

ספארטה 302

תיאור:

מכון הכושר ספרטה 302 ממוקם באילת, לא רק שמדובר במכון הכושר הגדול בעיר, למעלה מ-500 מ"ר, המכשירים המתקדמים ביותר בייבוא אישי, נוף מדהים למדבר הצחיח שמספק אוויר צח ואווירה מדהימה אלא שליבתו של מכון ספרטה 302 הוא היחס האישי שמוענק על ידי בעליו של המכון, מר בצלאל אזולאי, או כפי שכולם קוראים לו – בבה. בבה (לשעבר מר ישראל) אימן שחקנים (ישראלים ואמריקאים) רבים בחייו, הוא אימן ספורטאים ונחשף לאינספור כאבים, קריעות, נקעים ושאר בעיות גופניות. אט אט הפך לאנציקלופדיה מהלכת על גוף האדם. דבר שהביא אליו לא פעם אנשים שסבלו מכאב פיזי ואחרי שאף רופא ומומחה לא הביא מזור, הם שמעו על בבה והגיעו אליו. אחרי שבבה מבין מהו הכאב הוא ממליץ על תרגילים מסוימים, לעיתים תזונה ספציפית וכעבור זמן מועט – הכאב נעלם. בבה אומר שלא תמיד ניתן לתקן את הנזק אך תמיד אפשר לסייע לגוף לפצות ובכך לשוב לפעילות סדירה, נורמלית וללא כאבים.

הידע הרב והניסיון המרובה של בבה מסייע להתאים את האימון והתזונה למאפייניו הייחודיים והשונים של כל מתאמן ומתאמן. לא מדובר רק ביכולת להגדיל את מסת השריר כמו מאמנים רבים אלא הידע התהומי שמאפשר להיכנס לסדרה של טיפולים משקמים, לבנות את הגוף נכון ובאופן בריא ובלתי מזיק. זהו חלק מרכזי מהצלחת מכון הכושר ספרטה 302.

הצלחות החברה:

מכון הכושר ספרטה 302 מקבל מאי"מ הדרכות ייעוץ עסקי וליווי ארגוני ושיווקי מפתיחתו של המכון. מסגרת השירותים הניתנים הם:

א.     גיבוש אסטרטגיה שיווקית לשנת הפעילות הראשונה: תוכנית לשיווק העסק, תוכנית עסקית, אסטרטגיית מכירות, יצירת שפה שיווקית אחידה, שיווק ופרסום מבצעים והטבות, בחירת ערוצי פרסום והכל תחת מדידה עקבית וברורה של התוצרים וכמובן ייעוץ שיווקי. הפעילות הינה ברמה הלוקאלית כיוון שמדובר בעסק מקומי, נעשה שימוש ברשתות חברתיות, רשתות מקצועיות, פרסום מקומי בדפוס ועוד.

ב.     ייעוץ עסקי: המצאת תוכנית עבודה סדורה שבאמצעותה ניתן לבקר את התחום הפיננסי לצד ההתקדמות בשיווק המקום. קבלת החלטות מושכלות בכל הקשור לפיתוח משאבי האנוש, הגדרות תפקידים וכד'. בניית מערכת שיקולים ותבחינים לקבלת החלטות מושכלת וקרה.

ההצלחה המרכזית היא הגדלת כמות המנויים השנתיים תוך שיפור שביעות רצון הלקוחות ויצירת מחויבות והתמדה עצמית של כל לקוח ולקוח. מדובר על מכון כושר שהוא מרכיב מרכזי בבחירה באורח חיים בריא ונכון.