קרלטון תל אביב

גלו עוד...
קרלטון תל אביב

תיאור

קרלטון תל אביב הינו מלון עסקי היושב בחופה של העיר תל אביב, הנוף הנשקף מחלונות המלון הינו נופו של ים התיכון, מיקומו מרכזי ומאפשר גישה מהירה למרכזי התרבות והעסקים של העיר תל אביב. המלון בנוי מחללים אינטימיים ומצוות עובדים קבוע ומוכר שמעניקים יחס אישי ובהתאמה מלאה לרצונותיו וצרכיו של האורח העסקי מחו"ל ומישראל. המלון עשיר באולמות וחדרי ישיבות ומשמש כבית לכנסים של ארגונים וחברות רבות.

Carlton – Be at Your Best.

הצלחות החברה

אי"מ הדרכות נשכרה לתהליך שמטרתו להביא לשיפור ביצועים תוך הטמעת שפה אחידה ומשותפת בהתאם לתהליך המיתוג שהמלון עבר. במסגרת זאת בוצעו תהליכי אבחון, גובשו המלצות ומפגשי סדנה. במפגשי הסדנה קיבל הצוות כלים ניהוליים וכלי עבודה כמו גם תשתית ארגונית לתהליכי שיפור (כלי מלפ"א וכלי הניהול של שיטת אי"מ). איתור קהלים חדשים, חשיבה מקורית, מוטיבציה, תסריטי שיחות, מודלי מדידה והערכה ועוד תכנים שמסייעים לצוות ולמנהליו לשפר בעצמם ניתנו במסגרת זאת. תחילת התהליך במחלקת השיווק והמכירות של המלון.

לאחר הצלחת התהליך במח' השיווק והמכירות החליטו בקרלטון ת"א להיכנס לתהליך שיפור ביצועים בכל מחלקות המלון ובמסגרתו בוצעו אבחונים למחלקות השונות, תהליכי פיתוח מנהלים, הטמעת כלי הניהול של שיטת אי"מ שהצליחו לייצר מערכת מדידה והערכה פנימית לשיפור הביצועים וכמובן המשך הטמעת והעמקת ההבנה באשר לערכי המלון ויישומם בפעולות בשגרת העבודה.

היום אי"מ הדרכות ממשיכה ללוות את מלון קלרטון ת"א ואוצרת את הידע של המלון, מבנה תהליכי שיפור ביצועים, הדרכות ואמונה על הזיכרון הארגוני. אי"מ הדרכות המשיכה לייעץ וללוות את המלון גם בזמן חילופי המנכ"לים (ג'ימי זהר שהוביל את המלון למקומו המכובד עד לשנת 2018 ויוסי נביא שממשיך להצעיד את המלון אל העתיד) ובשנות הניהול הראשונות של המנכ"ל החדש.