אלמונד קיו אמ אס

גלו עוד...
Almond

תיאור

בחזונה אלמונד קיו.אמ.אס ALMOND QMS פועלת להיות הפלטפורמה הטכנולוגית הטובה ביותר לתמיכה והאצה של תהליכי הפיתוח בעולם המיכשור הרפואי ומוצרי הפארמה. משימתה של אלמונד, להעניק תשתית טכנולוגית המותאמת לכל חברת מיכשור רפואי או חברת תרופות שתסייע בהאצת תהליך ההסדרה הרגולטורית ועמידה בתקנים הקיימים ובאלה שיתקבלו בעתיד. 

חברת אלמונד הינה חברת בת של חברת ג'יסאפ Gsap ושייכת למשפחת החברות של הקבוצה. 

לחברה ארבעה ערכים מרכזיים שמהווים את אורות הגדלור שלה והם: שותפות, הצטיינות, התלהבות ושירות. 

הצלחות החברה

מנכ"לה הנכנס של חברת אלמונד, שמע על תהליכי העבודה הארגוניים והגישה הניהולית ניהול לפי ערכים בשיטת אימ ממנכ"לית משפחת החברות ג'יסאפ ופנה לאימ הדרכות כדי למסד תשתית ארגונית בריאה וחזקה לחברת ההזנק שבראשה הוא עומד – תרבות ארגונית.

במסגרת התהליך גובשו חזון וערכים, הוגדרה המשימה וביחד עם אנשי החברה, מפתחים, מנהלי הצלחה, מטמיעים ומדריכים, מנהלי איכות נבנתה תשתית ארגונית לשיפור ביצועים: הגדרות תפקיד, תחומי אחריות, ממשקי עבודה מוגדרים, מערך מדידה והערכה לשיפור, מדדי הצלחה אישיים ותהליכיים ועוד. 

ליבתו של התהליך בוצע במסגרת השירות יעוץ וחשיבה מקורית אחד על אחד עם מנכ"ל החברה, מר זיו אריאלי. התקיימה גם סדנת חזון וערכים והוטמעו כלי ניהול של ניהול בשיטת אימ כמו: שיחת אימ.פקט, ניהול הישיבות במודל Go-Nogo, גיוס והכשרת עובדים בשיטת התבחינים ועוד. מנהלי החברה קיבלו תמיכה ייעוצית בפגישות 1:1 ממוקדות ובתהליך סדור שהופך בסיומו למודל עבודה עבור המנהלים עצמם. נדבך מרכזי בתהליך היה כתיבת אסטרטגיה ארגונית ותוכנית אסטרטגית לשיווק ומכירה של מוצרי החברה. כל התהליך מובל ע"י מנכ"ל החברה וכשהוא מהווה את האינטגרטור המרכזי לניהול השינוי הארגוני, העסקי והניהולי וזאת בשיתוף אנשי הארגון ולאור ערכי הארגון שנבחרו. 

פשוט ללחוץ לקריאה על פיתוח עסקי וארגוני לחברות משפחתיות.