דאזז

גלו עוד...
DAZZ

תיאור

Dazz. We're doing it differently

דאזז הינה חברת תוכנה בתחום ההגנה והסייבר. לאחר שמייסדי החברה פיתחו מוצרי הגנה בעולם הסייבר במייקרוסופט, ארמיס וקלארוטי, הם החליטו שבדאזז הם יגשו לזה ממקום אחר. לא עוד מוצר הגנה שמתריע ומאט את התהליכים אצל הלקוח ושוחק את המערכות ואת אנשי הארגון. אלא פתרון לאסופת בעיות ומורכבויות הגנה שישפר את חייהם של צוותי הכנה והשותפים העסקיים שלהם. 

מנכ"לית ושותפה מייסדת הינה מרב בהט, שבעברה היתה מנכ"לית Cloud Security Business במיקרוסופט, תומר שוורץ סמנכ"ל טכנולוגיה ושותף מייסד שבעברו היה משלושת מייסדי חברת ארמיס ויובל אופיר, סמנכ"ל מחקר ופיתוח ושותף מייסד שבעברו היה סמנכ"ל פיתוח בחברת קלרוטי. 

הצלחות החברה

מייסדי דאז פנו לאימ הדרכות ודרכה הכירו את הזרוע הטכנולוגית שלה – אימ.טק. תחילת התהליך היה בפגישות חשיבה ניהולית אסטרטגית ומהן נוצר תהליך ייעוץ וליווי שתומך את מטרות הארגון, זאת בהתאם לחזון ולערכים של דאזז. 

בתהליך עוסקים במבנה הארגוני המיטבי, כזה שיהיה הנכון ביותר לאנשים בד בבד עם פונקציונאליות לארגון. כיוון שמדובר בחברה שצומחת ממספר עובדים חד ספרתי לדו ספרתי, המבנה הארגוני והתפקידים מתפתחים וצומחים וזקוקים להתאמות. מיסוד של  תשתית ארגונית וניהולית לשיפור ביצועים – מהווה מענה ופתרון הן לטווח הקצר והן לטווח הארוך. דיוק והשחזה של תהליכי איתור וגיוס לחברה שצומחת במהירות, לצד תהליכי כניסה לתפקיד מובנים מהווים מהלך חכם שמחבר את המצטרפים לחזון, לערכים וכמובן למטרה ולמשימות. מייסדיה ואנשיה היום רוצים לשמר את השפה וההתנהגות ה"דאזזית" שמאפיינת אותם וטובה להם. כאן נכנסת לתמונה שיטת התבחינים לגיוס והכשרה. גיבוש והטמעה של הגדרות תפקיד ותהליכים ברי מדידה, מהווים את השלד הארגוני, מגדירים במדויק את ממשקי העבודה, את המטרות והיעדים וכמובן את מדדי ההצלחה של כל אחת ואחד, של כל תהליך ומוצר. כל מה שמדיד הוא גם נהיל, וכל מה שנהיל ניתן להמשיך ולשפר. כמובן שגם היכרות והתאמה של ניהול בשיטת אימ.

בפגישות הייעוץ והליווי הניהולי (חשיבה מקורית אחד על אחד) וגם בישיבות החשיבה האסטרטגית עולות סוגיות ומורכבויות ניהוליות וארגוניות שמקבלות התייחסות באמצעות שלושת עקרונות הניהול של שיטת אימ והחלטות שנתמכות בכלי הניהול של השיטה. נמליץ לקרוא גם על ערכים מתנגשים או מאזנים.