לילך כהן

לילך כהן – מדריכת שיטת אי"מ ומלווה תהליכי הטמעה של כלי ניהול שיטת אי"מ

לילך כהן, מנהלת התפעול של ישרוטל הרויאל ביץ באילת, לפני כן מנהלת אגף חדרים של מלון המלך שלמה באילת  של רשת ישרוטל , מנהלת ומנחה קורס עתודה ניהולית קבלות של רשת ישרוטל.

לילך הינה מנהלת וותיקה בתחום המלונאות, את דרכה התחילה בשנת 1993, במלון הנסיכה כמבקרת הכנסות, ממנו התקדמה לתפקידה כסגנית מנהל קבלה ובשנת 2000 התחילה בניהול הקבלה כמנהלת הקבלה. מאז הספיקה לילך כהן לנהל את מחלקות הקבלה של מלונות הנסיכה, הילטון מלכת שבא ואגמים. את קבלת המלך שלמה החלה לנהל בשנת 2013 ועודנה עושה זאת.

לילך ניהלה את הקורס המקצועי של מחלקות הקבלה ברשת (בניית התכנים, מבחנים ומשובים, מערכי שיעור, בחירת צוות מדריכים וניהולם ועוד). בשירותה הצבאי הייתה בקרית גבולות במסוף טאבה ועובדה.

לילך נשואה באושר ואימא גאה לשלושה ילדים מקסימים.

את שיטת אי"מ הכירה את מידעםכניסתהלרשתישרוטלכמנהלתקבלהבמלוןישרוטל אגמים.לילך החליטה לאמץ את שיטת אי"מ והחלה בהטמעת השיטה וכליה בעבודת צוות הקבלה ובניהולו. בשנת  2011 ובניהולה, הצליחה הקבלה להציג תוצאות שיא מרשימות. מרגע זה היה ברור שכאשר ייפתח קורס להכשרת מדריכי שיטת אי"מ היא תהייה הבחירה הנכונה. לילך הגדילה לעשות ופיתחה מודולים חדשים ושימושים נוספים לכלי הניהול של שיטת אי"מ ובכך העצימה יכולות רבות ואחרות בצוותים אותם ניהלה.

בשנת 2012 סיימה את הכשרתה כמדריכת שיטת אי"מ (באמצעות קורס של חברת הפיתוח הארגוני אי"מ הדרכות) והחלה להדריך וללוות תהליכים ע"פ שיטת אי"מ, במחלקה, במחלקות הקבלה האחרות ברשת, במרכז ההזמנות ועוד. בתפקידה זה היא מסייעת למנהלים ולעובדים אותם היא מדריכה בכלי הניהול בכלל ובכלי שיפור המכירות בפרט של השיטה, בהכוונה להצבת יעדים והכשרת הצוות ובהטמעת שיטת אי"מ.

ידע ויישומו

2014 ניהול ומלונאות – עתודה ניהולית בכירה של רשת ישרוטל.

2014 מוסמכת לליווי וייעוץ בהטמעת שיטת אי"מ לניהול ומכירות.

2012 מוסמכת שיטת אי"מ, מדריכת שיטת אי"מ (קורס חיצוני של חברת אי"מ הדרכות לפיתוח ארגוני).

2006 לימודי תואר באוניברסיטה הפתוחה.

1996-1997 לימודי מלונאות במכללת אילת.

במהלך עבודתה ברשת ישרוטל לילך סיימה את הקורסים וההכשרות הבאים:

שפות

עברית שפת אם. ואנגלית שליטה מלאה.

לחצו לסרטון על אי"מ הדרכות