מירב גברה זרביב

מדריכת שיטת אי"מ ומלווה תהליכי הטמעה של כלי ניהול שיטת אי"מ

מירב גברה זרביב, מנהלת אגף חדרים של ישרוטל המלך שלמה, לפני כן, מנהלת אגף חדרים של ישרוטל אגמים ולפני כן, מנהלת קבלה של מלון הרויאל ביץ' אילת מקבוצת מלונות היוקרה של רשת ישרוטל ומנהלת פורום סגני מנהלי קבלה מנהלי טרקלין ברשת. מירב הינה מנהלת וותיקה ברשת ישרוטל, את דרכה התחילה בשנת 1994, ניהלה את טרקלין העסקים של הרויאל ביץ', התקדמה למנהלת ערב, מנהלת יחסי ציבור ובשנת 2002 התחילה בניהול הקבלה. מירב ניהלה את הקבלות של מלונות המלך שלמה, ספורט, לגונה ופונדק רמון. מירב ניהלה את הקורס המקצועי של מחלקות הקבלה ברשת (בניית התכנים, מבחנים ומשובים, מערכי שיעור, בחירת צוות מדריכים וניהולם ועוד). בשירותה הצבאי הייתה פקידת לשכה של אלוף משנה בחיל השריון. למירב נשואה באושר ואימא גאה לשני ילדים מקסימים.

מירב הכירה את שיטת אי"מ כשקבלתה נבחרה לביצוע פיילוט להפעלת השיטה בשנת 2009. בשנת 2010 ובניהולה, הצליחה הקבלה להציג תוצאות שיא מרשימות. מרגע זה היה ברור שכאשר ייפתח קורס להכשרת מדריכי שיטת אי"מ היא תהייה בחירה נכונה.

ידע ויישומו

2013 קורס ניהול משאבי אנוש באוניברסיטת בן גוריון – קמפוס אילת.

2012-2013 מכינה קדם אקדמית של אוניברסיטת בן גוריון – קמפוס אילת.

1995-1996 לימודי מלונאות במכללת אילת: מנהל מלונאי שלב ' (אגף חדרים, מזון ומשקאות), מנהל מלונאי בכיר שלב ב' (מימון וניהול עסק).

2011 סיימה את הכשרת מדריכי שיטת אי"מ (קורס של חברת פיתוח ארגוני אי"מ הדרכות) והחלה להדריך וללוות תהליכים ע"פ שיטת אי"מ, במחלקה, במחלקות הקבלה האחרות ברשת, במועדון מנטה (מרכז צלילה) ועוד. בתפקידה זה היא מסייעת למנהלים ולעובדים אותם היא מדריכה בכלי ניהול מכירות של השיטה, בהכוונה להצבת יעדים והכשרת הצוות ובהטמעת שיטת אי"מ.

1999 סיום עתודה ניהולית של רשת ישרוטל (הכשרה של שנה וחצי שבה עוסקים בפיתוח מיומנויות ניהוליות, חשיבה יצירתית, ניהול צוות, אסטרטגיה ועוד).

במהלך עבודתה ברשת ישרוטל מירב סיימה את הקורסים וההכשרות הבאים:

  • קקורס מדריכי שיטת אי"מ והכשרת מנהלי מכירה בשיטת אי"מ.
  • הדרכת איכות השירות בליווי חברת ד.ש אופק.
  • הדרכת קורס חונכים.
  • הדרכת קורס קבלה מקצועי.

שפות

עברית שפת אם. אנגלית וצרפתית שליטה מלאה.

 לחצו לסרטון על אי"מ הדרכות