חברת הייעוץ ארזים

גלו עוד...
ארזים אגרו

תיאור

ארזים ייעוץ (ארזים אגרו – AraZim Agro Consulting) מספקת שירותי ייעוץ אסטרטגי וליווי עסקי בעולם הטכנולוגיות הירוקות. לחברה סל שירותים נרחב החל מבדיקות התכנות כלכליות בינלאומיות, דרך בניית תוכנית עסקית ועד ליווי בהוצאה אל הפועל של הפרויקטים. מרבית לקוחותיה וחלק ניכר מפעילותה של חברת ארזים הינם בתחומי החקלאות בטכנולוגיות להשאת יבולים, טיפול בצמחים, גידול דגים וחקלאות ימית. כל זאת מתוך ראיה ירוקה וניצול נכון של משאבי הטבע ובכלל.

ארזים אגרו פרויקטים – שירות לעולם החקלאי בו פועלת ארזים יחד עם לקוחותיה בתכנון, בנייה והוצאה אל הפועל של פרויקטים גדולים וחובקי עולם בהם משתמשים בפתרונות טכנולוגיים מתקדמים כדי להביא את הלקוח לעלות האפקטיבית ביותר שתביא לעלייה בהכנסה, להקטנת ההוצאה ושימוש נכון במשאבים הקימיים.

ארזים ייעוץ ומחקר – שירות שפונה בעיקר לתחום הטכנולוגיות ה"נקיות" (Cleantech). לארזים מגוון כלים אסטרטגיים שמאפשרים קבלת החלטות מושכלת ובניית תוכניות עסקיות שיענו על אתגרי העולם החקלאי. במגזר הפרטי מדובר על שירותי ייעוץ עסקי, בניית תוכניות עסקיות ואף בדיקות היתכנות ומחקר שטח. במגזר הציבורי מדובר בעבודה עם ממשלות וארגונים כדי להתוות ולהטמיע מדיניות ואסטרטגיות ארוכות טווח לבטיחות במזון, מערכות השקייה לאומיות וגידולים בתנאי מדבר.

ארזים השקעות – מדובר בשירות שמספק מצד אחד היכרות ובדיקות עבור משקיעים המעוניינים להשקיע בטכנולוגיות ירוקות וטכנולוגיות חקלאיות ומצד שני מאפשר ליזמים ולחברות בתחילת דרכן להציג את רעיונם ומוצריהן בצורה נכונה לציבור המשקיעים. כל זאת תוך ליווי עסקי ומקצועי שמגדיל את סיכויי היזמים להביא את רעיונם לכדי ייצור ולחזק את תחום הטכנולוגיות הירוקות.

הצלחות החברה

חברת ארזים שכרה את שירותי אי"מ הדרכות בכדי לשפר את תחום המכירות בחברה וניהול משא ומתן (ניהול מו"מ). כחברת ייעוץ מצליחה שלה לקוחות גדולים ובינלאומיים הפועלים בענפי החקלאות הרבים, הן בים והן ביבשה היה חשוב לחברה שאופן הצגת שירותיה ויכולותיה יהיה נכון לא רק מהפן המקצועי אלא גם מהפן המכירתי שירותי. אי"מ הדרכות ביצעה אבחון ארגוני למטה הניהולי של החברה, התקיימו מספר סיעורי מוחות (ייעוץ ארגוני למנהלים) בהן דובר על אופן ההצגה ואפשרויות השיווק הנכונות לחברה. אי"מ הדרכות בנתה מספר מפגשי סדנה לפיתוח ארגוני ופיתוח צוות מנהלים, בעיקר בתחום השיווק והמכירות, החל מהדרכת מכירות ועד לסימולציות, מקרים ותגובות שעסקו בשגרת העבודה מול הלקוחות הרבים והשונים של ארזים. במפגשים עם המטה הניהולי התקיימו דיונים על שיווק ומכירותניהול מכירותניהול השיווקקידום מותג ומיתוג.