עץ המשאלות

גלו עוד...
לוגו עץ המשאלות

תיאור

חברת עץ המשאלות מייצרת פתרונות לסביבת אירוח מעץ מלא. לחברה מפעל ונגריה גדולים באזור התעשייה החדש של ראשון לציון וחנות קונספט במרכז אואן סנטר דיזיין בראשל"צ. ייחודם של הרהיטים (שולחנות נפתחים, פינות ישיבה עם הגדלות, מזנונים ועוד) שמיוצרים בחברת עץ המשאלות הוא בפונקציונאליות שלהם ובהתאמה האישית ללקוח. לא רק שמדובר בחברה המקצועית ביותר ועם איכות החומרים הגבוה ביותר (רק לשם הדוגמא, יש הקפדה חמורה על אחוזי הלחות בעץ, כך שביום קיץ לח או כמובן בימי גשם אין קבלת חומרי גלם למפעל ולנגריה כדי שחלילה לא יעלו אחוזי הלחות של העץ) אלא גם בחברה שמייצרת פתרונות אמיתיים העונים לצרכים של ציבור לקוחותיה. על החברה מנצח מר עפר זהר, דור שלישי לחרשי עץ, אומן בנפשו. עפר זוהר אינו רק הבעלים של עץ המשאלות אלא ובעיקר הרוח החיה והיצירתית. בכל שנה עץ המשאלות זוכה בפרסים הראשונים בתחרות לעיצוב, חדשנות והתאמה של התאחדות התעשיינים בישראל. בכל שנה מיוצר לפחות פתרון אחד חדשני לאירוח, פתרון שהופך באותה השנה להיות אחד מהשולחנות הנפתחים הנמכרים ביותר.

כי שולחנות אירוח איכותיים קונים  – פעם בחיים, לפעמים שולחנות מתגשמים.

הצלחות החברה

חברת עץ המשאלות בע"מ שכרה את אי"מ הדרכות בכדי לבצע פיתוח ארגוני מוכוון תוצאות. במסגרת הפיתוח הארגוני התבצעו מספר תהליכים במקביל:

  • בניית אסטרטגיה שיווקית: מדיה חדשה, טלוויזיה, מגזינים ודפוס, תערוכות, רשתות מקצועיות ורשתות חברתיות ועוד). לקריאה לחץ על תוכנית שיווק לעסק.
  • גיבוש אסטרטגיית מכירות ייחודית לחברה שמובילה את התחום.
  • פיתוח ארגוני: ספר נהלים, ממשקי עבודה, הגדרות תפקיד, ניהול זמן, מערכת מדידה ובקרה כדי להפוך את כל תהליכי העבודה והעובדים לפעולות שניתן למדוד הן כמותית והן איכותית וזאת כדי שניתן יהיה לשפר באופן קבוע.
  • שיפור וניהול מכירות: הדרכת מכירות וסדנאות המשך לאנשי המכירות והשירות של עץ המשאלות, שינוי תסריטי שיחה, הגדרת יעדים ועבודה עם מלפ"א מערך לימוד פנים ארגוני לשיפור. תהליכים שהביאו להגדלת מחזור מכירות תוך שמירה על שביעות רצון הלקוחות ללא יוצא מן הכלל.
  • ניתן ייעוץ ארגוני ועסקי למנכ"ל. בוצע מיתוג בכל הארטיפקטים של החברה. בתחילת התהליך בוצעו מהלכים לגיבוש אסטרטגיה ארגוניתניהול ביצועים וניהול שינויים.
  • בניית תוכנית לייצוא החל מתהליך המכירה, דרך אתר ייעודי ללקוחות חו"ל, אסטרטגיה שיווקית, שיתופי פעולה, הפעלת הרשתות במדיה החדשה ועוד.

אי"מ הדרכות מלווה את חברת עץ המשאלות ומספקת ייעוץ והדרכות לניהול, שיווק ומכירות.