שם: וואן און וואן ONE on ONE

תחום: מועדון כושר ובריאות בוטיק, שלוקח אותך אחד על אחד

זמן עבודה: שנת 2011.

תיאור:

וואן און וואן one on one הינו מועדון כושר ובריאות בוטיקי שמציע לחבריו את האפשרות לשמור על בריאות גופנית ופעילות ספורטיבית כאשר אלה משולבים בחיי השגרה של המתאמנים. הסיסמה של המועדון היא: "לוקחים אותך אחד על אחד" זאת בעיקר כיוון שמוצר הדגל של וואן און וואן one on one הינו מסלול זהב (Gold) שמספקת אימון אישי, אחד על אחד, ע"פ שיטת אפ טי אפ יו (FTFU) שהיא פרי פיתוח של בעלי המועדון. מועדון וואן און וואן one on one מציע עוד שני מסלולים עיקריים: מסלול סילבר שהינו אימון אישי של חמישה מתאמנים עם מאמן אחד. מדובר על התאמה של חמישה מתאמנים בעלי מאפיינים דומים המעוניינים להתאמן יחד. זאת עוד דוגמא של המועדון בהנבת הסיבות שגורמות לאי ההתמדה בפעילות הגופנית והחבילות באות למנוע מצב זה שאינו בריא למתאמן. במסגרת החבילות האלה יש כמובן קבוצות של חברים שבוחרים להתאמן יחדיו. באימון של עד חמישה אנשים המאמן יכול להקדיש תשומת לב לכולם ולסייע לכל אחד להתמקד בדברים החשובים לו. המסלול השלישי הוא מסלול הברונז שהינו חבילת אימוני סטודיו, בסטודיו בוטיק שיש במועדון. מדובר על שיעורים של עד 15 מתאמנים כך שגם כאן ניתן הדגש האישי והאינטימי למתאמנים.

ליבתו של מועדון וואן און וואן one on one הוא שיטת אפ טי אפ יו FTFU. שיטת FTFU הינה שיטה לבנייה וליווי תוכנית אימונים המותאמת באופן אישי ליכולות ורצונות המתאמן. השיטה משלבת מידע, נתונים ותפיסות מתחומים שונים אשר מידת השפעתם על אופי, זמן, סוג ועוצמת האימון הינה גדולה. מטרת השיטה השגת מטרות המתאמן (להלן תוצאות) בדרך בריאה ומהנה. השיטה בנויה מתהליך בדיקת רקע והיסטוריה של המתאמן בכדי לנות תוכנית כמה שיותר נכונה וייעודית לו. בשאלון ההכנה לתוכנית יש שאלות רבות שזיקתן לכאורה לפעילות ספורטיבית אינה ברורה. שאלות כמו תחום העיסוק של המתאמן (משרדי או עבודת כפיים), מספר שעות הישיבה מול מחשב ובכלל, כמות שעות עבודה בשבוע, זמני אימונים נוחים, שאלון רפואי, שאלות על היסטורית אימונים ופעילות ספורטיבית, תחביבים וזאת מעבר למילוי פרטים כמו גובה, משקל, אחוזי שומן, BMI, גיל, מין ועוד. כמובן שיש שאלות שעוסקות בעתיד כמו: מטרות המתאמן, עד כמה הוא מוכן לשנות בהרגליו, תזונה, מספר אימונים ועוד.

הצלחות החברה:

אי"מ הדרכות ליוותה את מועדון וואן און וואן one on one ואת שלושת בעליו באופן אישי וצמוד בכל שלבי ההקמה והפעלתו הראשונה. החל מהדרכת מכירות, סדנאות ומפגשי סיעור מוחות. דרך בניית טפסים, אופן קבלת לקוח, נהלי עבודה ותהליכי קבלת החלטות, ניהול השיווק ועד לכתיבת תוכנית שיווק לעסק. אבחון ארגוני לחברה שזה עתה קמה ומיד בסמוך לו פיתוח ארגוני הינם גורמים חיוניים, הכרחיים ומרכזיים בלידתו של עסק. אי"מ הדרכות סיפקה שירותי ייעוץ עסקי וליווי עסקי. יחד עם בעלי המקום התקיימו פגישות בנושא קידום מותג ומיתוג. התקבלו החלטות על מבצע מכירות בפרט ותקשורת שיווקית בכלל. כיוון שהבעלים הם גם המנהלים בפועל של מועדון וואן און וואן one on one  גם בוצע פיתוח מנהלים ופיתוח צוות מנהלים.