כולם מחפשים להעשיר ולפתח את המנהלים שלהם, סדנאות פיתוח מנהלים או הרצאות למנהלים הם אחד מהשירותים המבוקשים ביותר בעולם הייעוץ והניהול, יחד עם זאת קיים פער גדול בין הציפייה לבין מה שנותר אחרי שהמרצה או המנחה כיבה את המצגת וארז את חומריו…

הקושי:

פיתוח מנהלים אינו "זבנג וגמרנו". תובנה אחת או שתיים מסדנה לפיתוח מנהלים אינן ערובה לשינוי שיביא לשיפור. מיומנויות ניהול מחייבות התנסות, התאמה ושוב התנסות. חובה לייצר תשתית ארגונית שיטתית ותדירה לפיתוח מנהלים, חלק ממנה יהיה סדנאות למנהלים, הרצאות בנושאים משיקים, הנחיית קבוצות והדרכות לפיתוח מנהלים.

הפתרון:

סדנאות מנהלים. הסדנאות מהוות את המרכיב הראשון בבניית תשתית ארגונית לתהליכי שיפור וייעול הארגון וזאת באמצעות מפגשי סדנה לפיתוח מנהלים.

מה זה בכלל סדנאות מנהלים או סדנאות פיתוח מנהלים ?

סדנאות מנהלים או הדרכות לפיתוח מנהלים הינם מפגשים מונחים ואינטראקטיביים המספקים במקביל: כלים ניהוליים, רעיונות ותובנות ניהוליות, כר פורה לסיעורי מוחות וחשיבה מקורית (מה שרבים קוראים "חשיבה מחוץ לקופסה"), מקום להתייעצות ולמתן פתרונות פנים וחוץ ארגוניים להתמודדויות ניהוליות ועוד.

לעיתים מדובר במפגשי הרצאה, הדרכה ולעיתים בסדנאות המשלבות סימולציות, התרחשויות ארגוניות, משימות ומשחקי ניהול. כאשר בונים סדרת מפגשים לסדנת מנהלים נכון לשלב משימות בין המפגשים והתנסויות בזמן אמת (בשגרת העבודה) כדי שהמנהלים יתרגלו וזאת כחלק מתהליך ההטמעה. חשוב להדגיש שהמפגשים עצמם לא מייצרים שינוי ושיפור אלא הפעולות הניהוליות וההתנהגות של המנהלים בעקבות המפגשים.

אחת מההמלצות החמות שלנו בתחילת התהליך הוא להודות בבורות, הגילויים וההצלחות הכבירים ביותר הגיעו כשאנשים הבינו שאינם יודעים הכל…

דוגמאות לסדנאות מנהלים והרצאות לפיתוח מנהלים:

פיתוח צוות מנהלים

פיתוח מנהלים משל הטרקטור

סדנת חדשנות ומוטיבציה בניהול (ניתן להתאימה לצוות עובדים)

ניהול משברים תובנות ניהוליות מהתרסקות מטוס

סדנאות למנהלים כוחו של שכנוע

ניהול משכנע – שיטת אי"מ בניהול

ניהול ומכירות

שפת גוף וניהול

תקשורת בין אישית בניהול

הערכת עובדים

הנעת אנשי מכירות – הנאה של הנעה (הנעת עובדים – ניפוץ מיתוס התגמולים)

ועוד…

פיתוח מנהלים

לקוחות כותבים וממליצים:

אלון רונן סמנכ"ל תפעול שארפלייט טכנולוגיות (2012):

"חברת אי"מ הדרכות ובראשה אהד גניאל ליוו את חברת שארפלייט בתהליך של הערכת עובדים שבמסגרתו ניתן ליווי מקצועי ומעשי בנושא הערכת ביצועם בארגון. ההדרכה כללה חומרים איכותיים, מלאי תוכן ומעניינים תוך הצגה פרזנטורית מעולה של הנושא כולו…"

אל"מ נ. מפקד יש"מ קרב (2012)

"בעקבות עבודה קודמת עם מר אהד גניאל מ'אי"מ הדרכות', במסגרת פרויקט פנים ארגוני, בו מצאנו עניין רב החלטנו להשתמש בשירותיו בשנית ולהביאו למפגש שמטרתו המרכזית היא להעצים את חיילי, נגדי וקציני היחידה, כחלק מפעילות המפקד, ליצירת תשתית לשינוי והעצמה אישית. תודתי והערכתי הרבה על העברת מפגש איכותי, מקצועי ומרתק שתרם רבות ליחידה."

יניב רוזיו מנכ"ל רוזיו נכסים וקבוצת לב העיר (2012):

"אהד גניאל העניק עבור חברת רוזיו נכסים שירות וייעוץ ארגוני חיצוני בתקופה שבין אוקטובר 2010 ועד מאי 2012. במשך תקופה זו ובמסגרת תפקידו, היווה אהד גורם חיצוני אשר מלווה את החברה ומייעץ, בעיקר בהתייעלות, הדרכה והטמעת נהלי עבודה. אותם המלצות מיושמות אל תוך מערך העובדה של רוזיו נכסים בהתנהלות היום יומית של החברה. ברצוני להביע את הערכתי הרבה ולהודות לאהד על תרומתו הרבה והמוערכת עבור רוזיו נכסים. ללא ספק נמשיך ליישם את דרכו של אהד."

דוד בר-תנחום מנהל מחלקת מזומ"ש במלון ישרוטל המלך שלמה (2012):

"It was a pleasure working side by side, step by step. The knowledge and experience are wide and remarkable. Implementation driven from consistent and devotion and all accompanied by huge box of ideas and solutions. Patience and open-mindedness that expanding one's horizons."

לחץ להמשך סדנאות מנהלים המלצות

 ניהול משברים תובנות מהתרסקות מטוס

למידע נוסף או לתאום פגישה:

צור קשר

קבל הצעת מחיר למפגשי סדנה לפיתוח מנהלים

לתיאום פגישה לתהליך פיתוח מנהלים מוכוון תוצאות, מלא את שאלון ראשוני ללקוח.