מרפאת ד"ר יוגב

גלו עוד...
מרפאת מומחים עש דר יוגב

תיאור

מרפאת ד"ר יוגב, הינה מרפאת שיניים פרטית ומשפחתית. במרפאה מטפלים בילדים ונוער מצד אחד ובהורים ובסבים והסבתות מצד שני. יש כבר מתרפאים שהגיעו כילדים למרפאה והיום באים עם ילדיהם לבדיקה הראשונה אצל רופא שיניים. בדיקה שיש לה השפעה מכרעת על תפיסת הילד את נושא רופא השיניים ובכלל בריאות הפה והשיניים.

במרפאת ד"ר יוגב מעניקים את כל הטיפולים הדרושים למתרפא וזאת באמצעות רופאים מומחים (כירורגיה ושתלים, אנדודונטיה, אורתודונטיה, טיפולים משקמים ועוד) בניצוחו של ד"ר אודי יוגב המוכר והוותיק. במרפאה מחלקת שינניות שמטפלות בכל מתרפאי המרפאה. היחס והשירות במרפאה הם שם דבר וזאת מעבר לטיפול המיטבי.

הצלחות החברה

חברת אי"מ הדרכות נשכרה לביצוע פיתוח ארגוני-עסקי, השבחת ביצועים ומיסוד מערך מדידה והערכה ארגוני. במסגרת זאת נעשה אבחון ארגוני ועסקי, גובשה אסטרטגיה ארגונית וחזון, תוכנית עבודה להטמעת השינויים, מיתוג מחדש, שינוי נהלים והוראות, כתיבת ספר חברה שמכיל את כל התורה, בניית מפגשי סדנה והעברתם לצוות המרפאה (הכל ע"פ שיטת אי"מ).

ליבת התהליך הוא ייעוץ ארגוני וליווי עסקי שכולל גיבוש שפה שיווקית, מיתוג, אתר אינטרנט, התאמת המערכות לעולם הצרכים ואופן הצריכה של ציבור המתרפאים בכדי להיות במקומות הנכונים להם. בארגון הוטמע מלפ"א, מערך לימוד פנים ארגוני שאמון על שיפור התהליכים, החל מהשירות, דרך הטיפול ועד לשביעות הרצון והכל בכדי לייצר "חוויית מתרפא" ייחודית. במסגרת התהליך בוצעו שינויים רבים במרפאה, החל מהטפסים ועד לאופן הניהול וההתנהלות במרפאה. גובשו פרוטוקולי טיפול והוגדרה מעטפת שירות בהתאמה למאפייניו הייחודיים של כל מתרפא במרפאה. אמנם המרפאה משרתת את כל הגילאים מינקות ועד… אולם קיימת התייחסות ייחודית לילדים ונוער, התייחסות שנובעת ומושתתת על ניסיונו העשיר של ד"ר אודי יוגב בטיפול בילדים ונוער. בשנת הפעילות הראשונה נבנתה תשתית ארגונית שתאפשר הכנסת מנהל מרפאה במשרה מלאה שיהיה אמון על המשך השיפור הן ברמת השירות והן בפיתוחה של המרפאה. בשנת הפעילות השניה, בוצע תהליך מיון וגיוס שהותאם לדרישות וצרכי המרפאה ואותר מנהל שגם אותו מלווה אי"מ הדרכות בפעילותה במרפאה.

מרפאת ד"ר יוגב נמצאת במרכז גירון קומה א1; מרפאה 119, ברחוב ז'בוטינסקי 5 רעננה.

טל': 09.7719407 דוא"ל: clinic@drudiyogev.co.il

לקריאה נוספת:

ייעוץ למרפאות שיניים.