מרפאת ד"ר לובה בר-סף

גלו עוד...
דר לובה בר-סף

תיאור

מרכז המומחים לטיפולי שורש, הינו מרפאת מומחים ברפואת שיניים. במרפאה פועלים מומחים לשיקום, כירורגיה וכמובן אנדודונטיה, טיפולי שורש. 

המרפאה מטפלת בשני קהלים מרכזיים, מטופלים המופנים אל המרפאה ממרפאות שיניים ומרופאי שיניים שמעוניינים במגוון טיפולי אנדודונטיה שמציעה המרפאה וזאת בזכות איכות העבודה הקלינית והאנושית. הקהל השני הוא מהציבור הרחב ששמע על המרפאה וזקוק לשירותיה המגוונים. 

ד"ר לובה בר-סף הינה רופאת שיניים ותיקה ומנוסה, כבר ב-1993 סיימה את לימודי רפואת השיניים ועסקה בכך. בתחילה גם במסגרת הרפואה הציבורית וקופות החולים. משנת 2003 עם סיום התמחותה באנדודונטיה והפיכתה למומחית לטיפולי שורש המיקוד שלה הוא בקשת הטיפולים והפרוצדורות הקשורות לתחום מומחיותה בלבד. כך שבידיה ניסיון של למעלה מכמה עשורים בטיפולי שורש, חידושי טיפולי שורש, כירורגיה אנדודונטלית ועוד. 

המרפאה נמצאת בעיר כפר סבא ומקבלת מתרפאים ומטופלים מהסביבה הקרובה והרחוקה. 

הצלחות החברה

ד"ר בר-סף פנתה לאימ הדרכות למעלה משנה וחצי טרם שכרה את שירותי הייעוץ. לפניה עמדה התלבטות עסקית ובפגישה הראשונה קרה שעצם השיח הביא אותה לתובנה. כעבור זמן שבה ופנתה לאימ הדרכות כדי לגבש החלטה אסטרטגית ועסקית ומשזאת התקבלה, התהליך הפך להיות תוכנית ליישום ההחלטה ולמימושה. מדובר בתהליך שאנו קוראים לו 1:1 (אחד על אחד), תהליך חשיבה אסטרטגי והוליסטי שעוסק לא רק בהיבט העסקי אלא גם בהיבטים אנושיים, משפחתיים וערכיים. המטרה לייצר תהליך שיהיה נכון לאדם ולארגון, לאנשיו ולסביבתו. כמובן שהתהליך עצמו בא לידי ביטוי בהחלטות ניהוליות, בהתקשרויות עסקיות ובפן הארגוני בפעילות המרפאה והחברה. ההצלחה של התהליך הזה נמדדת לרוב במידת העצמאות והיישום של בעלי החברה. הם אלה שאמונים על ההקמה, היישום וההטמעה ומרבית העבודה נעשית על ידם כאשר עבודת החשיבה והייעוץ היא בעיקרה אישית ובמתכונת של אחד על אחד. תהליך הדורש מחויבות רבה לתהליך עצמו ומחוברות אמיתית ליועץ המלווה. במסגרת זאת מבוצעות פעולות לבניית תשתית ארגונית לשיפור ביצועים, תהליכי איתור וגיוס רופאים ומומחים, כניסה לתפקיד והגדרות תפקיד, מדדי הצלחה, ממשקי עבודה, תהליכי המחרה, תנאי תשלום, ניהול השיווק ועוד. הייעוץ הוא עקב בצד אגודל. 

עניין אותך? כדאי לקרוא:

ניהול מרפאה פרטית

מרפאה פרטית וצ'קים

ייעוץ למרפאות שיניים

לקריאה נוספת על