מרפאת ד"ר טל קורן

גלו עוד...

תיאור

מרפאת המומחים ד"ר טל קורן, נמצאת ברעננה ומטפלת במטופלים מכל הארץ. למרפאה רופאים שיניים ומומחים ברפואת שיניים שמפנים את מטופליהם למרפאתו של ד"ר טל קורן מומחה לטיפולי שורש. זאת כמובן בנוסף למתרפאים עצמם שמגיעים אל המרפאה לאחר ששמעו על ד"ר קורן. במרפאה מיושמת גישת טיפול שמרנית המשולבת עם קדמה טכנולוגית והתעדכנות בלתי פוסקת של תחום טיפולי השורש, האנדודונטיה. לד"ר קורן עשרות שנים של ניסיון מוצלח בטיפולי שורש, חידושים, טיפול בחבלות בשיניים וכמובן כירורגיה אנדודונטלית. נוסף על המיכשור המתקדם והטכניקה שפיתח ד"ר קורן, הוא מחזיק ברישיון לטיפול בהיפנוזה, במרפאה גם מבוצעים טיפולים באמצעות נייטרוס (שנקרא בפי כל "גז צחוק") ועם המון אמפתיה לתחושתם של המטופל או המטופלת. תהליך הטיפול עם מטופלים שהופנו מרופאי שיניים אל המרפאה מבוצע בצורה שקופה ומשתפת, כך שהרופא המפנה מעודכן על ההתרחשות, על הממצאים וגם על תוצרי הטיפול ביחד עם המטופל ולמען המשך הטיפול במרפאה המפנה. 

הצלחות החברה

ד"ר טל קורן שמע מעמיתים למקצוע על אימ הדרכות. ד"ר קורן עמד בפני קבלת החלטות מהותיות על עתיד המרפאה, האם לעבור למרפאה גדולה יותר ולהרחיב את שירותי המרפאה או להתמקד? אם לעבור אז לאיזה מהחלופות האפשריות ובאיזה מבנה ארגוני ועסקי נכון לעבור?

השאלות האלה הובילו לתהליך ייעוץ אחד על אחד במקביל לאבחון ארגוני ועסקי ממוקד. ההחלטה היתה לארגן ולסדר ומשם לייצר מנגנון ניהולי ותשתית ארגונית מובנית ואז לגבש מנגנון לקבלת החלטות.

התהליך התחיל בגיבוש חזון וערכים (כאן נשאלת השאלה מתי צריך להתחיל בבניית תרבות ארגונית?), משם לשפה שיווקית, אתר חדש, נוכחת ברשתות החברתיות וכל זה במקביל לבניית "השלד" הארגוני, מבנה ארגוני, הגדרות תפקיד, תהליכי המחרה, מחירונים, מדיניות הנחות ותשלום, טבלאות מלפ"א ומדידה להערכה ושיפור, נהלי פתיחה וסגירה ועוד. מרגע שהשלד הארגוני נוצר, התחיל תהליך ליווי לצוות המרפאה שמטרתו היתה "לתרגל את השרירים" של השלד הארגוני או בשפת אימ "לגרום לדברים לקרות". גובשו תסריטי שיחה, סכמות עבודה, פרוטוקולי עבודה ועוד ותורגלו עם הצוות כדי להמשיך ולדייק את התהליך. 

במסגרת תהליך הייעוץ נמשכו פגישות ה-1:1 עם המנהל והבעלים ושם טופלו כל ההיבטים הניהוליים והעסקיים של המרפאה. 

עניין אותך? כדאי לקרוא:

ניהול מרפאה פרטית

מרפאה פרטית וצ'קים

ייעוץ למרפאות שיניים

לקריאה נוספת על