מרפאות דר עיני שמואל

גלו עוד...
מרפאות דר עיני

תיאור

מרפאות ד"ר עיני הן שתי מרפאות מומחים, האחת נמצאת בעיר רמת גן והשניה נמצאת בראש העין. בשתיהן ליבת הטיפול הוא הטיפול האורתודונטי, יישור שיניים. במרפאות עובדים רופאים מומחים לצד סייעות וששינניות וכמובן צוות המשרד מסביר הפנים. ד"ר שמואל עיני הינו רופא שיניים מומחה באורתודונטיה, יישור שיניים ולסתות, ומי שבעבר היה יו"ר האגודה האורתודונטית בישראל, מנהל מחלקת ההתמחות ליישור שיניים בביה"ס בבי"ח רמב"ם בחיפה, מנהל המחלקה לאורתודונטיה בביה"ח תל השומר וגם מי שכיהן כיו"ר ועדת הבחינות לאורתודונטיה מטעם משרד הבריאות. לד"ר עיני גישה טיפולית ייחודית CO

 (Customized Orthodontics) ששמה את רצונות וצרכי המתרפאים כשווים ומתאימה את תהליך (טיפול) ליישור שיניים הנכון והמיטבי למתרפא.

הצלחות החברה

לאי"מ הדרכות פנה ד"ר שמואל עיני בהמשך לעמית למקצוע שהיה לקוח של אי"מ הדרכות. התהליך המבוקש היה מקיף ומעמיק, החל מגיבוש חזון וערכים, פיתוח אסטרטגיה ארגונית, נהלים (בדגש על ניהול מתרפאים) הגדרות תפקיד, ממשקי עבודה, נהלי דיווח ועדכון, יצירת שגרה ארגונית, גיוס והכשרה, מדידה והערכה לשיפור, מלפ"א, ועד למיתוג, שפה שיווקית, ייעוץ בבניית אתר ופעילות מדיה חדשה, איכות השירות ועוד. ליבת הפעילות של אי"מ הדרכות הינה פיתוח ארגוני וייעוץ עסקי, פיתוח חווית מתרפא ייחודית ומבדלת, התאמת המרפאות של ד"ר שמואל עיני ברמת גן ובראש העין לקהלים המגוונים המגיעים אליה, הטעמת מערכי ניהול ושירות וכמובן הטמעת שיטת אי"מ במרפאות כמו גם הגישה הניהולית של שיטת אי"מ.

כל הפעילות מעוגנת בספר חברה, הכולל את פרוטוקולי הטיפול הרפואי, טפסי המרפאה, סקרי שביעות רצון מתרפאים ועוד.

במסגרת פעילות ההקמה אי"מ הדרכות ביצעה הדרכות וסדנאות שירות, אירוח, מכירות (שיפור ביצועים), ייעוץ וליווי אישי למנהלים ובעלים כמו גם לתפקידים המהווים את ליבת הפעילות של המרפאה. הוטמעה שגרה ארגונית וניהולית במרפאות ותרבות של איכות ומדידה.

פשוט ללחוץ לקריאה על ייעוץ למרפאות שיניים. או גם

עניין אותך? כדאי לקרוא:

ניהול מרפאה פרטית

מרפאה פרטית וצ'קים